Olen jostain kuullut että seksin harrastaminen poistaisi kehosta jotain aineita jotka ovat tärkeitä lihasten kehittymiselle? Pitääkö paikkansa?
Esim jotkut nyrkkeilijät välttävät seksin harrastamista ennen matseja? Erittyykö testosteronia enemmän jos ei harrasta seksiä?
Esim jotkut nyrkkeilijät välttävät seksin harrastamista ennen matseja? Erittyykö testosteronia enemmän jos ei harrasta seksiä?
Vastaukset 8
Vanhimmat
se miehestä mehut vie. Runkkaaminenkin on mulla haitannut oikean hauiksen kehitystä, joten olen nyt toistaiseksi pakkoselibaattissa, jotta kehon symmetria saataisiin kuntoon.
Pidin sua vielä eilen hyvänä kirjoittajana, mutta perun sanani.
Sen uskon, että joudut tyytymään pelkkään runkkaamiseen. Eihän tollanen tuulennussima vinkuheinä vois ikinä naista saadakkaan!!
sä olet maailman tyhmin jätkä,ja minkä vitun hauiksen,eihän sulla ole edes hauista saatika mitään muutakaan vitun heinäkeppi,toivottavasti poistut näiltä sivuilta kokonaan,kun ei sua ota vakavasti enää erkkikään
KERRANKI ASIAA! TÄYSIN SAMAA MIELTÄ!
Sain viikon naurut tästä, kiitti!
pojat imee äitin tissii!
Ei, testosteronia EI erity enemmän, jos on selibaatissa, se on täyttä huuhaata tuo nekkaajien selibaatti, samaa tuubaa, kuin aikanaan väitettiin Corn Flakesien vähentävän seksihaluja.