Täysin paskaa ensimmäinen erä. Suomen petturit: Marjamäki ja lusmuilija Patrik Laine! Lainetta olisi tarvittu, koska koko muu joukkue on lammaslauma. Patrik petti meidät.
Vituiks menee!!! NORJA TÄLLÄÄ SUOMEN VITTUUN!!!
tappiotulloo
3
137
Vastaukset
- 345353
hävettää.......................
- masa59999999
Patrik Laine ei ole pettänyt ketään, ei ainakaan minua. Päinvastoin, ollakseen noinkin nuori, on pelannut aika monet arvokisat Suomen paidassa. Siinä oli Winnipeg Jetsilläkin sanansa sanottavana.
Toivon Patrikille kaikkea hyvää ja menestyksekästä NHL-uraa tästä eteenkinpäin. - 543765429
joo olihan eka erä kyllä täyttä p*skaa. olen itsekkin sitä mieltä että marjamäki ei ole kovin vakuuttava valmentaja. mutta laineen päätös oli todella älykäs hän miettii siinä omaa nhl uraansa. tulemme kyllä tulevaisuudessa näkemään lainetta maajoukkueessa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta643235Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh433087- 422447
Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1002197- 311903
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘271800- 481616
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä851405- 391290
- 811132