Mistä löytää seuraa fetisseihin eriteleikkeihin?

Jotakin_uutta

Hei!

Etsin naista pissa- ja eriteleikkeihin. Olen kokeillut seksin saralla monenlaista ja nauttinut niin romanttisesta vanilijaseksistä kuin kovemmasta menosta missä mies vie ja panee kunnolla. Huomasin, että olen kiinnostunut myös likaisimmasta seksistä. Sellaisesta missä eritteet tuovat lisämausteen seksiin. Haluan katsoa kun nainen käy tarpeillaan. Haluan vastaanottaa pissasuihkuja päälleni. Voit kyykistyi kasvoilleni pissille ja nuolen pissaista haaroväliäsi nautinnolla ja pitkään. Myös kakalla käynnin jälkeinen pepunnuoleminen innostaa. Jos haluat olla myös vastaanottavana osapuolena niin sekin käy. Nämä siis osana hyvää, monipuolista ja rietasta seksiä, seksiä missä nuolen sinua ja nain kunnolla.

Onko olemassa forumia tai ryhmää mistä etsiä kumppania? Tai tiedättekö mistä voisin etsiä sopivaa kumppania? Olen mukavannäköinen siisti, puhdas ja luotettava melkein 50-mies Helsingistä.

0

750

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

        Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
        Maailman menoa
        67
        2435
      2. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

        Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
        Ikävä
        66
        1407
      3. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

        Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
        Maailman menoa
        80
        1253
      4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

        Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
        Maailman menoa
        9
        1176
      5. Miks me oikein

        Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
        Ikävä
        79
        875
      6. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

        Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
        Kuhmo
        19
        870
      7. Nainen, mikset lähetä

        miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
        Ikävä
        44
        723
      8. Ratikka Turkuun

        Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
        Turku
        92
        712
      9. Miehet trikoissaan

        On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
        Suomussalmi
        27
        689
      10. Rakastan sinua

        Yhä.
        Ikävä
        30
        666
      Aihe