Netikka on miksi ?

nykyään turhan usein alhaalla!
Miksi?
4102
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Varmaan siksi että anvia meni jo.

jotain muuta jo ajat sitten!!

Äänestä
  • verkotkin on niin daun

    Äänestä

Potuttais suakin olla töissä firmassa joka potkii joka viikko väkeä ulos ja siirtää kaikki työt pois Pohjanmaalta.

Äänestä

Toissa Lauantaina ei toiminut lainkaan, kun oli ryysistä.
Mutta, miksi myytiin Elisalle?? Eiköhän DNA:kin olisi ollut paljon parempi vaihtoehto.
Kun kuuntelee noita jotka ovat olleet saunalahdella ja Elisan asiakkaita, ei mitään positiivista kuulu.
Ovatkin muuttaneet DNA tai muille operaattoreille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


JokapäiväinenKäyttäjäjä kirjoitti:

nykyään turhan usein alhaalla!
Miksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu