Avaako lahden toimisto vielä ovet OC-iltamien merkeissä?
Avaako lahden toimisto vielä ovet
8
258
Vastaukset
- Myynti--mies
Ei täällä Lahdessa olla niin tyhmiä että odotettaisiin poliisia omissa toimitiloissa.
Nyt myydään koulutusta kotikäynneillä- TriHuja-Ei-Huijaa
Siis tunkittajat jalkautuvat kansan pariin Tri Huja InvaSoopan ohjeiden mukaan.
- Unocoin
Niin, missä on HENKILÖKUNTTA, missä pidetään nyt KOULUTUSTILAISUDET ja mistä löytyy ISOMPPI kartta.
- InnokasMenettämäänRahat
Nevadaan ollaan rakentamassa valtavaa hotellia ja sen yhteyteen lentokenttää johon mahtuu kymmeniä Airbus A380 koneita kerrallaan.
Koneet rahtaavat jatkuvalla syötöllä huijatta.. siis koulutettavia henkilöitä.
Näiden uusien koulutuspakettien hinnat lähtevät viidestä tonnista aina puoleen miljoonaan. Aika halpaa vai mitä. Niin, sitä HENKILÖKUNTTAA minäkin kaipailen. Oli sen verran herkullista HENKILÖKUNTTAA että jopas ropisee!!
Missä lienee Lahden väki? Onko jo tullut laskusuhdanne? Se olisi linjassa vankkoinin muutenkin alaspäin menvän käyrän kanssa.
Kohta ponzi haudataan lepoon! Se parhaat naurut saa joka ...
MUAHAHAMUAHAHAMUAHAHAHAAAA
Poijjaat!! Taasen!- Onecoinvoittaa
Se parhaiten laulaa,joka viimeksi naulaa. Kyllä avollakin hymy hyytyy,kun dealshaker myy naula pussyja halvalla.
Ja turha liftata ferrarin kyytiin,ne ovat lähes kaikki meidän teamilaisten omistuksessa.
Ensi vuosi tulee olemaan todellista riemu kulkua,kun tohtorimme vie meidät pörssiin. Valmistelut ovat jo pitkällä,ja eräs teamimme jäsen oli jo kuullut huhuja muutamista pörssimaailman isoista nimistä,jotka sijoittavat onecoiniin. Olipa siinä pari eläkeyhtiötäkin mainittu.
Tuntuu käsitömättämältä,että jotkut vielä vastustavat meitä. Petteri järvinenkin kuulemma jo vetää sanojaan takaisin onecoinista,kun oli vihdoin jutellut tohtorimme kanssa. Oli jopa ollut puhetta sijotuksesta - Buaaahhhh
Onecoinvoittaa kirjoitti:
Se parhaiten laulaa,joka viimeksi naulaa. Kyllä avollakin hymy hyytyy,kun dealshaker myy naula pussyja halvalla.
Ja turha liftata ferrarin kyytiin,ne ovat lähes kaikki meidän teamilaisten omistuksessa.
Ensi vuosi tulee olemaan todellista riemu kulkua,kun tohtorimme vie meidät pörssiin. Valmistelut ovat jo pitkällä,ja eräs teamimme jäsen oli jo kuullut huhuja muutamista pörssimaailman isoista nimistä,jotka sijoittavat onecoiniin. Olipa siinä pari eläkeyhtiötäkin mainittu.
Tuntuu käsitömättämältä,että jotkut vielä vastustavat meitä. Petteri järvinenkin kuulemma jo vetää sanojaan takaisin onecoinista,kun oli vihdoin jutellut tohtorimme kanssa. Oli jopa ollut puhetta sijotuksestaRutjake ilmoitti alussa erottaneensa Sebastian Greenwoodin toiminnasta, kun Greenwoodin huijaritausta kaikesta heidän huolellisesta totuuksien peittelyistä huolimatta löytyi suomalaisille.
Myöhemmin Rutjake piti oikein Youtube haastattelun jossa ilmoitti, että hänen on aika jättää Onecoin, koska nyt alkaa lapsensaaminen.
Molemmat ylläolevat asiat ovat vain vähin äänin sivuutettu. Onecoin on niin epäluotettava huijarilauma, kuin olla ja voi.
MIKÄÄN mitä ovat sanoneet ja tiedottaneet EI OLE KOSKAAN!!!! pitänyt paikkaansa.
Jos nyt viimein kaikki idiootit tunkit lopettaisitte sen huijaamisenne, koska jokainen jo tietää, että yritätte vain saada viimeiselle sisääntulijalle "MUSTANPEKAN jäämään KÄTEEN!!"
Omaa typeryyttänne ette enää voi perua, kun rahanne jo Ponzissa hävisitte.
- saitaa-porukkaa
Miksi Kake, Tommi ja Parhiala jotka ovat Onecoinilla isot rahat keränneet eivät sponsoroi sitä Lahden toimistoa että muutaman satasen vuokran maksaisivat kimpassa. Aika huonoa mainosta jos miljardiluokan firmalla ei ole varaa edes yhtä toimistoa ylläpitää Suomessa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kunpa minä tietäisin
Olisipa minulla tietoa, siitä oletko sinä nainen kiinnostunut minusta, miehestä joka tätäkirjoittaa, vai olenko minä aiv282547- 1142126
Syitä välttelyyn
En ennen ole kokenut tällaista. Miksi vältellään jos on ihastunut vai onko se aina merkki siitä ettei kiinnosta?981825- 1221819
Yksi päävastuullinen heitti lusikan nurkkaan.
Toivottavasti omaisuuden hukkaamiskielto tulee välittömästi.91557Purrasta tehty huoli-ilmoitus
Näin lehti kertoo https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/0f1cfaf0-d4e4-4a97-9568-c27b3199b0161401157Miksi kaivattunne
ei pystynyt koskaan kertomaan tunteistaan? Teitkö oikean valinnan kun lähdit etääntymään? Kuinka kauan olisi pitänyt odo901085Pelottaa kohdata hänet
En tiedä jaksanko tai kykenenkö. Tuntuu jättimäiselle vuorelle kiipeämiseltä. Pitäisikö luovuttaa. Pitäisi. En jaksa nyt891041Tiedätkö ketään toista jolla on sama kaivattu
Eli joka ikävöisi samaa henkilöä tällä palstalla? Tai muualla? Tiedätkö miten kaivattu suhtautuu tähän toiseen verrattu211022Olisin halunnu vaan tutustua
Ja kevyttä olemista... Mutta ei sitten. Ehkä mies säikähti, että haluan heti kaiken. 😅 Kävisi ihan sellainen kevyt meno35987