Gallup: kamalimmat muoti-ilmiöt NYT

Mielestäni kamalimpia muoti-ilmiöitä tällä hetkellä ovat tatuoinnit, ananaskampaus, ponnarit miehillä ja parrat.
3159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Edellä mainittujen lisäksi ainakin luonnottomat kulmakarvat, tekoripset, täytetyt huulet...

Äänestä

Tatuoinneista tykkään, mutta metsuri- ja risuparrat ovat yök. Olisivat edes siistejä partoja. Sitten tällaiset epätasaiset tai paloista ommellut farkun lahkeet, jotka ovat niin hottia: http://media.lily.fi/sites/lily/files/user/29989/2016/09/dsc_2197-2_0.jpg
Naisilla muotiblogeissa on usein väljiä, ankean tylsiä muotitietoisia vaatteita, ei mitään vartalonmyötäistä tai naisellista.

Äänestä

Naiset on nykyisin uuno turhapuroja ja jos erehtyy iskeen silmää niin soittavat paikalle siniset maantierosvot.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mielipiteeni kirjoitti:

Mielestäni kamalimpia muoti-ilmiöitä tällä hetkellä ovat tatuoinnit, ananaskampaus, ponnarit miehillä ja parrat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu