a) 1
b) 2
c) 3 tai enemmän
Kiitos vastauksistanne
b) 2
c) 3 tai enemmän
Kiitos vastauksistanne
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 33
Vanhimmat
Käyn kerran viikossa. Ja kyllä sitä paskaa sitten tuleekin.
-kerran kuussa, sanoi astronautti
Tosi hyvä :D
a
Aamulla.
keppanan kittaaminen ni rauhottuu.
"a
Aamulla"
Ketä kiinnostaa?
Sippilä survas sipulin perseeseen niin nyt en ole viikkoon paskonut x/
juomalla ei tuu ripuli.
Joopa, millähän OSAAKIN tarttua niin tehokkaasti!?
Ainakin 7 kertaa päivässä. Jouluna ja juhannuksena 10 kertaa. Vapusta en muista mitään, ehkä noin 20 kertaa, aina pikasima lasillisen jälkeen.
Joka aamu ja laakista pönttö täyteen!!!
Taidat olla oikea kuraperse!
No aloituksen kysymys osui just asian ytimeen. No että sillä tavalla.
Tärkeä aihe.
Paskasta voi tehdä miltei mitä tahansa. Savimajoja, tiiliskiviä ja kakkakepposia.
Kiitos vastauksistanne
Paskon housuuni useamman kerran päivässä huumepäissäni.
Ja pyydät ysikymppistä äitiäsi avustamaan sonnan luomisessa alkkareistasi wcpöntöön?
Tietenkin. Muuten voisin pyytä isääkin avustamaan, mutta isällä on kiire tienata rahaa meidän punavihreän eliittikuplamme ylläpitämiseksi ja hyvä niin, sillä olisi kamalaa joutua oikeasti elämään sellaista elämää josta paasaan kaikille.
Oikein. Perhesuhteita ja punavihreää aatetta rakentavaa toimintaa. Niin sitä pitää. Proofinlandia-mitalli on jo tulossa postitse.
Kerran kaksi päivässä, aina yhdistettynä runkkuun.
Kiinnostaa vitusti
..pidättäkää kunnes saadaan teknologiaa jolla skeidasta tehdään polttoainetta...
Se on jo mahdollista. Juuri kehittelin mökin paskahuussissa teknologiaa mielessäni, joka tekee kakasta biopolttoainetta. Kehitetään laite, joka käyttää kakkapolttoainetta ja joka pitää paskahuussin lämpimänä ja valoisana. Jos paljon biokakkaa syntyy, voi paskahuussiin laittaa telkkarinkin käymään samalla polttoaineella. Loput kakat voi käyttää kukkien lannoikkeena.
Meikäläisen suoli on hyötysuhteeltaan kehityksen huippu.Kaikki kiinteä palaa ja päästönä tulee vain miellyttävän tuoksuista biokaasua.Toki prosessin käyttövoimaksi tarvitaan1-3 pulloa paloviinaa päivässä.
Aatelisten paska ei haise ollenkaan.
Se on suuri nautinto kun paska lentää kunnolla, täysin aliarvostettu puuhaa.
paskaperse innoissaan kun paska lentää
1 - 2 suvakkia syntyy päivässä. Joskus ei yhtään.
Onneksi niistä pääsee huuhtomalla eroon.
Vastaus: a.
Aamulla ja illalla.
Olipa paska juttu.
n. 0.3 - 0.7 kertaa.