Suomen julkkissuvakit hiljaa kusi sukassa

Lontoon viimeöisistä terroriteoista. Ei näy twiittejä eikä muutakaan elonmerkkiä yltiösuvalkeista. Tsekkasin juuri muutaman suvaki viittauksia ja hiljaista on.
22335
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

Luulekko että heitä kiinnostaa muu kuin kantasuomalaisten ns. rasismi?

2Äänestä

Ei laula Puu eikä Kela, Päivi ei marssi. Nyt pian pian säälittelemään noita poliisin ampumia viattomia uhreja.

2Äänestä

Kyllä ne kohta ryömivät koloistaan kun kahelein uskaltaa etunenässä taas jotain paskaansa suoltaa.

Mutta me muistamme nämä suomalaisvastaiset islam-desantit.

2Äänestä

jokainen suvakkiLiero joka on nähty mediassa ja muualla joutuvat tilille ja se päivä ei ole kaukana..

2Äänestä
  • Yhdessä päivässä meinaatte teilata kaikki suvakit?? No ootte aikamoisia supermiehiä, kun Hitlerkään ei onnistunut noin lyhyessä ajassa. Varokaa ihmeessä sitten kun lähdette aamulla teilailemaan, ettei auki liehottava piloottitakki jää vauhdissa kiinni ovenkarmiin...

    Äänestä

No täytyy sitten laittaa tähän entisiä twiitejä: Monikulttuurisuus on rikkaus, Lännen on kannettava vastuunsa.Ei saa antaa peelolle valtaa.

2Äänestä

No mitä aloittajan mielestä pitäisi twiitata?

onko rasismi sun mielestä ratkaisu johonkin asiaan?

Monikulttuurisuus on rikkaus, se pitää paikkaansa eikä asia muuksi muutu.

1Äänestä
  • Palstan vakio kokoomuslainen taas trollaamassa lapsellsisia lorujaan. Ei sinua kukaan ota vakavasti tällä palstalla.

    1Äänestä

  • Lasku tulee vielä kaltaisillesi maksettavaksi tavalla tai toisella. Karman laki kyllä hoitaa.

    2Äänestä

  • xdljcfg kirjoitti:

    Palstan vakio kokoomuslainen taas trollaamassa lapsellsisia lorujaan. Ei sinua kukaan ota vakavasti tällä palstalla.

    mitä kokoomus tähän liittyy?
    ihme sekoilija,

    Äänestä

  • muista-lääkitys kirjoitti:

    mitä kokoomus tähän liittyy?
    ihme sekoilija,

    Siten että sinä palstalla viisisteleva olet kokoomuslainen trollaaja.

    Äänestä

Konsertti konserttii pystyyyn !!!

Äänestä
  • Tulossa.

    Äänestä

Ilman muslimeja Suomi olisi ihan täydellisesti kusessa! Kuka valmistaisi suomalaisille kebabit kostean baari-illan jälkeen?

1Äänestä
  • Ei niistä kebabin valmistajista kukaan puhukaan,mutta suvakkien ongelma on kun he haluavat hyväksyä tällaisia silmittömiä murhia aiheuttavaa terrorismia.

    2Äänestä

  • Tiedätkö mitä se majoneesi on näiden aterioissa?

    1Äänestä

Onneksi sentään nerokas pääministerimme Juha on jälleen kerran twitterin välityksellä kertonut olevansa shokissa.

2Äänestä
  • Joo, "shokissa" mutta lisää vaan tänne eurooppaan pakolaisia tarkistamatta taustoja.

    2Äänestä

  • haluaako se ehkä taas tehdä bisnestä ja piilotella sijoituksiaan?

    1Äänestä

Vihapuhe on pahempaa, siitä tulee kommentti heti.
Mitäs noista verisistä kurkuista.

2Äänestä

Viimeaikaiset uutiset ovat painottaneet, että terroristi oli taas häiriintynyt yksilö. Samaan aikaan toiset lehtiartikkelit kertovat kuinka tärkeää Suomessa on kotouttaminen, ettei islam-syöpään sairastuneiden kansojen edustajat syrjäydy ja ala terroristeiksi. Asia tehdään naisten logiikan mukaan erittäin hankalaksi vaikka se olisi ratkaistavissa yksinkertaisesti, turvallisesti, tehokkaastija edullisesti jo Suomen raja-asemilla.

1Äänestä

Onneksi Päivi Nerg tietää jokaisen paska-aqrabin taustat tarkasti.

1Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


zxsdjhgxd kirjoitti:

Lontoon viimeöisistä terroriteoista. Ei näy twiittejä eikä muutakaan elonmerkkiä yltiösuvalkeista. Tsekkasin juuri muutaman suvaki viittauksia ja hiljaista on.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu