Kaikille tasapuolisestti.
Lontoon Konserttia odotellessa.
Rikkaus
371
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Konserteillako maailma parannetaan perkeleellisistä ihmisistä ja heidän tekemisistään!
Suomalainen tanssimusiikkia soittava Humppapumppu yhtye on luvannut ryhtyä vakituiseksi terrori-iskujen vuoksi järjestettävien konserttien esiintyjäksi. Yhtyeen vetopasuunaa soittava solisti Frank "Frank" Väli-Lihanen kertoi että näitä terrori-iskuja tapahtuu maailmalla jo niin usein että keikkaa pukkaisi melkein joka viikko jossain päin maailmaa.
Lontoon konsertissa näytti olevan mahtava yhteishenki, varmaankin siksi että yleisö koostui lähes yksinomaan valkoisista, ei- muslimi briteistä. Yhtään rättipäätä tai arabia ei yleisössä näkynyt, tummiakin vain muutama.
Emme tarvitse tänne väkeä elämään kivikautisten kunniasäädöstensä mukaan ja tappamaan ihmisiä oman kieroutuneen ideologiansa inspiroimina. On tullut jo selväksi, ettei heistä ole asumaan länsimaisessa yhteiskunnassa, joten jääköön omiin romahtaneisiin valtioihinsa rypemään ja levittämään vihasanomaansa.