Oletteko te seuranneeet

hehku-jennin ja työväenpuolue saulin viimeisiä seikkailuja ja naton lentonäytöksiä?
10119
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Ei, ei olla. On tässä parempaakin tekemistä.

Äänestä

Lokit on ollu parhaita tossa lentonäytöksessä............

Äänestä

Kyllä täällä nauretaan myös. Linnutkin nauravat mukana.

Äänestä

Saatanallinen natokiima aaltoilee koko suomen yllä,idioottimaista torveilua aikaisilta ihmisiltä,mutta sitä saa mitä tilaa lauloi jo Irvin aikoinaan.
Siinä menee pariisin ilmastosopimuksen tavoitteet taivaan tuuloseen kun lapsenmieliset huuattaa hornättiä jotta rumpukalvot ratkeilee,toivottavasti eivät yhtään romua saa asutuksen päälle putoamaan, suomenlahteen niitä sopii kyllä putomaan,vähemmän saavat vahikoa siellä pohjamudissa sillien seurana.

Äänestä

Joo se on lapsekasta meininkiä esitellä ja uhoilla aseilla, keskenkasvuisten puuhastelua.

Äänestä

Voihaa vattu jotta nyt natottaapi niin notta pumpusta ottaa

Äänestä

Naton koneet ulvovat vapautta taivailla!

Oi ihanaa kesää.

Äänestä

Suljen silmäni häpeästä......

Äänestä

Kiihotetaan natokiimaista kansanryhmää.
Siinä pyyhitään perssesilmää pariisin ilmastosopimuksella,ilmankos Tramppi hymyilee näille kouhaajille. Arvatkaas muuten huviksenne , että montako tuhatta litraa on lentopetroolia poltettu tässä aivan turhassa temppuilussa ja valtion varoja mässätty huolella.

Äänestä

Kylläpä saa ryssänpalvojat pahasti psykoosiin jokainen ele, jolla viestitään, ettei Suomen kansa järjesty kunniakujaan Putinin marssittaessa armeijansa tänne.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sieg_heil_untdonnerwette kirjoitti:

hehku-jennin ja työväenpuolue saulin viimeisiä seikkailuja ja naton lentonäytöksiä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu