Olen tyrmistynyt

Näin kirjoittaa toinen jeesustelija Uuden Suomen vastaava päätoimittaja Markku Huusko

Halla-aho heitettävä heti ulos vallan ytimestä
461
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Entä millaisen johtajan demarit ovat valinnet? Ukko ei osaa pitää huolta edes omista asioistaan:
http://www.is.fi/kotimaa/art-2000005246534.html

Eikä osaa valita sopivaa muijaa! Miten se osaisi muka noilla avuillaan päättää yhteisistä asioista ja valita sen oikean ratkaisun kulloisista ratkaisumalleista, tarjouksista yms. päätettäessä?
Pieleen menee ja on mennyt.

Äänestä

Kyl ne taas kohta rauhoittuvat nämä toimittajat ja pääsevät takaisin normaaliin kirjoitusrytmiin eli ylistämään monikultturia

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mistä_näitä_sikiää kirjoitti:

Näin kirjoittaa toinen jeesustelija Uuden Suomen vastaava päätoimittaja Markku Huusko

Halla-aho heitettävä heti ulos vallan ytimestä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu