Vähänkö naurattaa ton

petteri orpo-pirun teko "jämäkkyys" ja jätkä yrittää pitää pitää pokerinaamaa pellenaamansa takana, vaikka on pihalla niinkuin lumiukko.

Mitähän aineita HÄN käyttää? Mitä luulette?
5140
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Olisko ilokaasu?

Äänestä

Tietty Orpon touhuista voi olla montaa mieltä, monet varmaan tykkäävät sinnä missä toiset eivät alkuunkaan ymmärrä miehen mietteitä ja toimintamalleja, niin ---

Sen miehen kanssa, kannattaa välistä muistaa miehen köyliöläisyys. Sydän-satakuntalaiset on ihan omaa väkeänsä, ja jos kysyt että mitä aineita mies mahtaa käyttää, niin kokeilepa kasvaa ihmiseksi Satakunnassa. Vielä Köyliönkartanon mailla. Ei se ihmisestä lähde. Satakuntalaisuuskin on aika vanhakantasta suomalaista menoa, suht hidasta on välillä. Toki Orpokin on heilahtanut sinne Turun suuntaan, ettei ole elänyt sitä ihmisyyttänsä Satakunnassa,

Äänestä

Käy vähän Petteriä sääliksi, kun varmaan yrittää vakuuttavalla naamalla kertoa vakavaa asiaa, niin olemus kumoaa koko viestin.

Äänestä

Käyttää jotain aineita. Naamalla on aina nykyään vittumainen virnuileva ilme. Ilme ei edes muuttunut iskun jälkeen.

Äänestä

Tärkkiä. Krakaan ja kaulukseen. Vanha kokoomuslainen kikka.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mitähän-käyttää kirjoitti:

petteri orpo-pirun teko "jämäkkyys" ja jätkä yrittää pitää pitää pokerinaamaa pellenaamansa takana, vaikka on pihalla niinkuin lumiukko.

Mitähän aineita HÄN käyttää? Mitä luulette?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu