talen syrjähyppy

luulis talen olevan tyytyväinen kun pääsi vieraisiin ja ihan luvalla ja silti syyllistää sannia. kuiteskin tykkää siitä marjutista ja menee varmaan uudestaankin sen kans
27725
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 27

Vanhimmat

No niinhän mä oonkin tyytyväinen. Poljin Marjuttia kuin tulpatonta mopoa!
Pitäähän sitä Sannia vähä syyllistää, luulee että mua muka kaduttaa.. heh heh

Äänestä
  • Kiitti kun kerroit, saat olla koko kesän teltamajoituksessa ja ilman "pesää".palataan asiaan elokuussa

    Äänestä

  • Sanni hei, ei mitään välii. Mä käyn polkemas Marjuttia, Marjutti antaa mulle rahaa kun mä nussin sitä ja niillä rahoilla mä kyllä voin ottaa huoneen vaik majatalosta, heh heh
    Sä voit jakaa sitä pesääs vaikka Ismolle jos haluut....

    Äänestä

Tale! Sanni kertoi kaiken ja kutsuin Sepon pitämään sinulle puhuttelun! Elokuussa olet pulassa. Polkea nyt toista rahasta! :( Ettäs kehtaat pilata Taalasmaiden maineen! Mustavaarat pettää minun häissäni minua ja nyt sinä vielä makaat rahasta! ='{

Äänestä
  • En aio tosiaan pitää mitään puhuttelua, vaan onnitella. Noin toimii tosimies!

    Äänestä

  • Ööö... tota Seppo! Tulisitko juomaan kahvit mun kauppaan vanhojen hyvien aikojen kunniaksi?

    Äänestä

  • Tässä nyt kerkeå mitään kahveja juomaan! Tuo hunsvotti pitää saada Kuriin!

    Äänestä

  • No, joskus toisten sitten! Lähenkin tästä tukkuun.

    Äänestä

  • Ulla.taalasmaa0 kirjoitti:

    Tässä nyt kerkeå mitään kahveja juomaan! Tuo hunsvotti pitää saada Kuriin!

    Älä sinä ämmä puutu miesten asioihin! Totta kai me Ismon kanssa juodaan kahvit veikkauspöydän äärellä ja sitten lähdetäänkin saunalle saunomaan ja kaljoittelemaan niin kuin ennenvanhaan.

    Äänestä

  • Tässä välissä Ulla voi pieraista Talen naamalle ja elokuussa Tale saa Sannilta taas pesää.

    Äänestä

Tale nyt filmaa, että hänellä on tunnontuskia Marjutin panemisesta. Tale tajus pannessaan, että Marjutilla on parempaa mitä Sannilla, joten siitä huonot fiilikset johtuu. Nyt Tale pelaa peliä niin, että Sanni ottaa kaikki syyt niskoilleen ja suhde kariutuu. Sitten Tale voi ottaa Marjutista naisen itelleen ja sanoo sit Sannille, että tässä nyt vaan kävi näin.

Äänestä

Ei ketään syylistettään ketään yhtään ei kai olut tale on rakastunut toisen henkkilön kahden tytön kaa historian aikan niin kuin siru matleenaan takia sanni olisi sanut tietää paljon talen historian kertto paremmiin itse iteles saa sanoo sannille tilaisuuden kertto totudeen tale kertto totudella elikä rehelinen piitää rehelisyys kaannaattaan huommattaavasti tale älä me spirattaan pois ole rehelinen muille !

Äänestä

Luulisi että verottajaa kiinnostaisi mistä rahat on peräisin

Äänestä
  • Jospa se verottaja käy samalla "lompakolla".

    Äänestä

  • T¨ää on hyvä

    Äänestä

  • Näin_se_on kirjoitti:

    Jospa se verottaja käy samalla "lompakolla".

    Käy se, jos on lompsa levällään.

    Äänestä

Marjutilla oli kyllä yllättävän kiree vittu:)

Äänestä
  • sinä mitään tussua ole saannu,jatka sitä käteen vetämistä niinkuin silloin kun hellu ja tyytöystävä yllättimasturboimasta............

    Äänestä

  • Korjaus: meikähän jaksaa.

    Äänestä

  • Mut Janne hei, ei mun tarvi enää kajota itseeni, mä saan vaginaa niin paljon kun mä jaksan
    hoidella ja meitsi kyl hoiteleeekin :)
    Janne: Kiskaise emätin päähäsi ja maksa velkasi!
    -saas nähä onko tää viesti sääntöjen vastainen-

    Äänestä

  • Ei tietenkään mikään kiree ollut, ku Tale oli asialla. Muille kiree ja Talelle löysä.

    Äänestä

  • Itseasiassa, minulla on valtava penis!

    Äänestä

  • TaalasmaanTale kirjoitti:

    Itseasiassa, minulla on valtava penis!

    Joo, helo, helo, Sulla on valtava teko penis.

    Äänestä

Penikseni koko: 25 cm pituutta ja ympärysmitta 20cm, niin
että onko suuri suorokseni mun? Marjuttikin pyörty pari kertaa kun mä lykin sitä:)

Äänestä

Mitä hemmettiä se puuma teki, ku tale on niin sekaisin???? Ei luulis pienen panon noin haittaavan elämää.

Äänestä

Tekopyhimyksiä ovat kaikki, varsinkin typerä tale kun ees murehtii ja ottaa puheeks koko asian.
Ei kunnon sissi menis tekemään mitään selontekoa panemisistaan, eikä rahoistakaan kellekään, eikä ehkä edes mistään syystäkään. Ehkä korkeintaan jos rupeis se nainen sillä asialla joskus kenties jostain syystä ilkeyksissään jotenkin yrittämään kiristää tai painostaa. Ja jos edes sillonkaan.

Ja niinkuin Seppo sano että ootpas nyt itelles sopan keittäny, niin niinpäs tosiaan onkin varaa keittää ihan hyvää soppaa ja olla ilman nälkää kun on 200 000 €.

Äänestä
  • Joo mä oon pihlajakadun rikkain asukas...............

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


lilovits kirjoitti:

luulis talen olevan tyytyväinen kun pääsi vieraisiin ja ihan luvalla ja silti syyllistää sannia. kuiteskin tykkää siitä marjutista ja menee varmaan uudestaankin sen kans

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu