Kyllä on taas mieli korkealla, kun maankuulusta, suvereenista ja voittamattomasta nikistäni hoetaan täällä oikein kuorossa ja säälittävä sopulilaumakin ravaa syväkyykkien perässäni.
Olen täällä tietenkin ylivoimaiseti eniten esillä ja sekin tekee gudaa minulle.
Yli 10- vuotta, eikä yhtään valettani ole vieläkään todistettu, eikä tulla koskaan todistamaankaan ja sekin hivelee maukkaasti itsetuntoani.
Aatelinen mies ei paskaa jauha ja pysyy AINA totuudessa, se on MOTTONI!
Fyysisen ylivoimani todistaa 100% se, ettei yksikäään kusihousu ja ruikkuperse ole saanut laahattua luihuja luitaan katkottavaksi Lopelle.
Sanallinen ylivoimani ja suvereeniteettini on täällä jo itsestään selvyys. Perässäni vikisijät ja HUUTONAURAJAT hoitelen taidolla yksitellen syväkyykkyyn.
Kyllä on taas mieli korkealla!
0
<50
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1366228
- 574396
Etsin vastaantulevista sua
Nyt kun sua ei oo, ikävöin sua niin v*tusti. 😔Jokaisesta etsin samoja piirteitä, samantyyppistä olemusta, samanlaista s282888- 592871
Kaikesta muusta
Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko161885- 151544
Tekis mieli lähestyä sua
Mutta pelkään että peräännyt ja en haluis häiritä sua... En tiedä mitä tekisin olet ihana salaa sua rakastan...💗271456Ajatteletko koskaan
Yhteisiä työvuosia ja millaista silloin oli? Haluaisin palata niihin vuosiin 🥹371447- 311261
T, miten mun pitäis toimia
Olen niin toivottoman ihastunut suhun...ollut jo liian,monta,vuotta. Lähestynkö viestillä? Miten? Sun katse...mä en kest431161