Palestiinalaiset kiitti,Tappamalla Hadasin 22v.

Ramadanin juhlintaan annetut vapautukset Jerusalemissa johtivat kauniin naispoliisin 22v.Hadas Malkan murhaan.
Palestiinan johtajat ovat jo luvanneet murhaajien perheille satojatuhansia naispoliisin tappamisesta.
Konepistoolein varustautuneet Terroristit Tuhottiin!
12163
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

EU rahalla tapetaan Israelilaisia.
Olisikohan jo aika lopettaa Palestiinalaisten kannustamien murhaamaan luvatunmaan kansaa.
Suomikin antaa satojatuhansia euroja Palestiinan Terroristeille.

2Äänestä

samanlaisia elukoita kun matutkin.

1Äänestä

Täytyy muistaa, että laittoman valtaajan saa likvidoida.

Syyllisiä kierteeseen on YK:n turvaneuvoto ja tietysti valtaaja, kasaarit.

Äänestä

Jokaista tapettua juutalaista kohtaan pitäisi tapppaa 100 000 arabia.

Äänestä

Kaikki muslimit pitäisi ....

Äänestä

Turvallisuusviranomaisten pitäisi ottaa varsinkin siellä käyttöön vanha ohje; Ammu ensin, kysy sitten.

Äänestä

Hadas pelasti muita poliiseja taistellessaan Palestiinalais Terroristeja vastaan.
Nuori ja niin kaunis Hadas Malka RIP HERO.

1Äänestä

Missä muslimi siellä ongelma. Missä arabi siellä ongelma.

Missä muslimiarabi siellä ONGELMA.

1Äänestä
  • Ja hirveä hien ja paskan haju. Ilmeisesti lälläh loukkaantuu peseytymisestä.

    1Äänestä

Suomessa ja muualla Euroopassa on usein ihmetelty, miksei Israel suostu rauhaan palestiinalaisten naapureidensa kanssa. No, matukriisin 2015 jälkeen olemme yhä kiihtyvämmällä tahdilla saaneet omakohtaisesti kokea, miksei Israel sitä rauhaa ole saanut aikaan. Muslimien kanssa on yksinkertaisesti mahdotonta elää rauhanomaista rinnakkaiseloa, ellet alistu heille täysin ja ala orjuutetuksi dhimmiksi - ja silloinkin sinun ylläsi leijuu koko ajan väkivallan ja kuoleman uhka.

2Äänestä
  • Aserdsd, Onko kukaan muuten ihmetelly, miksi "palestiinalaiset" eivat suostu millaan rauhaan Israelin kanssa? Ensiksi kukaan ei uskalla painostaa heita, "palestiinalaisilla" on enemman kuin tarpeeksi meriittia siita miten painostajat hoidellaan.

    Toiseksi, kansallissosialisteille ja vasemmistolaisille on jo sen verran kertynyt valtaa ja kontrollia mediaan ja "totuusarvoa" Israelista, ettei sellaista monoliittia vahalla heilutella. He ovat menestyksella toteuttaneet Goebbelsin neuvoa: "Kerro riittavan iso valhe, toista sita riittavan usein, niin se muuttuu yleisesti hyvaksytyksi totuudeksi"

    Kolmanneksi muslimeilla, vasemmistolla ja kansallissosialisteilla on yhteinen agenda Israelin valtion mitatointi YK:ssa ja genoside eli juutalais kysymyksen lopullinen ratkaisu.

    Esimerkki valheesta:
    http://ifamericaknew.org/images/4maps.jpg

    Totuus edellisesta:
    https://3.bp.blogspot.com/-kE1x9-HJgaA/VUjJ51qr5jI/AAAAAAAAJOE/SA4B1lIRUfQ/s400/palestinelie1.jpg


    State of Palestine valhe, "West bank" on kaksi Israelin maakuntaa Juudea ja Samaria joihin on pesiytynyt rikollisia muslimiyhteisoja ja heidan NoGo alueet ja Gaza on kokonaan NoGo alue.
    https://en.wikipedia.org/wiki/State_of_Palestine

    Jasser Arafat julisti laittoman ja keinotekoisen "palestiinalaisvaltionsa" Israelin tilalle 15.11.1988"
    https://arirusila.files.wordpress.com/2015/11/isrvspal.jpg

    On huomattava hyvin samantapainen kehitys maailmalla ja nyt EU:ssa kuin on ollu Israelissa. Englannin saatua Kansainliitolta mandaatin Palestiinaan, sen sijaan etta olisi toteuttanut allekirjoittamiaan velvoitteita etc. se kaansikin takkinsa ja paattikin perustaa toinenkin palestiinalaisvaltion Israelin tilalle ja kaikki rajat auki muslimisiirtolaisille ja pienet vuotuiset kiintiot juutalaisille kotiin palaaville. GB epaonnistuessa Israelin islamisoimisessa johtui Jumalan varjeluksesta, sellaista varjelusta ei ole EU:lla, joka varjelisi islamisaatiolta.

    Tanapaivana on EU:n rajat olleet yhta auki muslimi siirtolaisille kuin GB mandaatin aikuisessa Israelissakin jolloin muslimisiirtolaisia tulvi satoja tuhansia Israeliin.

    Am Yisroel Chai

    Äänestä

He haluavat koko Jerusalemin ja koko Israelin. Kumma kun Yk joka puolsi laillisesti 1948 israelin täyttä itsenäisyyyttä nyt tekee vastoin omia päätöksiään ja suosii tuota porukkaa joka ei ole edes
valtio? Koskaan ollutkaan, heidän "peruskirjassaan" lukee että israel on hävitettävä, soposi ottaa YK.n edustajien se kätösiinsä ja lukea mitä siellä käsketään tehdä.
ISRAEL EI MIEHITÄ KETÄÄN EIKÄ MITÄÄN! Se on noiden arabien jotka nimeävät itseään palestiinalaisiksi valheita ja YK,ssa uskotaan sokeasti heitä.
Raamattu tulee kuitenkin toteutumaan kirjaimiellisesti "Kaikki kansat kääntyvät Minun kansaani vastaan" sanotaan siellä.
Yk,ssa ovat kaikki kansat edustettuna ja siellä kaikki kääntyvät israelia vastaan Raamatun mukaan. Kun sanotaan kaikki, silloin se on kaikki, myös USA.
Israel joutuu tekemään jotain sellaista palestiinalaisten kieron provosoinnin vuoksi, että kaikki kääntyvät sen valheen takia israelia vastaan. Loppu on myös tiedossa, Jeesus Kristus tulee takaisin näkyvästi maan päälle öljymäelle mistä nousi kotiinsa ja tuhoaa kaikki Israelin vastustajat.
Sitä ennen tulee näennäinen rauha israelin ja palestiinalaisten välillä n. kolmeksi ja puoleksi vuodeksi mutta sitten tämä "rauhantekijä" kuka sitten onkaan osoittautuu petturiksi ja asettuu israeliin Jumalan temppeliin ja julistaa olevansa jumala.
Näin se tulee menemään, saatte sen vielä nähdä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


HelgaSavo kirjoitti:

Ramadanin juhlintaan annetut vapautukset Jerusalemissa johtivat kauniin naispoliisin 22v.Hadas Malkan murhaan.
Palestiinan johtajat ovat jo luvanneet murhaajien perheille satojatuhansia naispoliisin tappamisesta.
Konepistoolein varustautuneet Terroristit Tuhottiin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu