Soini joutui orpokotiin

Isänmaan puolesta orpopojan valssia ei voi jättää kesken. Siinä on vissi totuus, jota Simon Elo lienee tarkoittanut. Kunnia sille ja Suomen tulevaisuudelle sisukkaiden suomalaisten johdolla, kunhan ette petä veljiänne ja siskojanne!
275
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Häh ? Kuka on isänmaan asialla ? Kyllä ne jäi sinne Persuihin. Soini jäi maanpettureiden joukkoihin. Tuo joukkio aikoo antaa Suomen täysin Brysselin mafian kouriin, ja maahan 62 miljoonaa jihadistia ! Ne pelaa salassa vaarallista peliä, haluaako ne sisällisodan ?

Äänestä
  • Kysy Simon Elolta. Hän kertoi tekevänsä poliittisen itsemurhan isänmaallisuuden nimissä. Olet kuitenkin loppupeleissä ehdottoman oikeassa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Kiiperi kirjoitti:

Isänmaan puolesta orpopojan valssia ei voi jättää kesken. Siinä on vissi totuus, jota Simon Elo lienee tarkoittanut. Kunnia sille ja Suomen tulevaisuudelle sisukkaiden suomalaisten johdolla, kunhan ette petä veljiänne ja siskojanne!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu