Kaikki maahanmuuttovastaiset puolueet on OK

Suotta niitä tällä palstalla morkaaan tai pistetään paremmuusjärjestykseen.
592
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Juuri näin, oppositiosta ei voi vaikuttaa vaan räkyttää.

Äänestä

Vittu joo, hirteen vaan kaikki!

Äänestä

Voisiko aloittaja vähän tarkentaa tuota maahamuuttovastaisuus-käsitettä? Ei kaikki maahanmuutto ole haitallista, vaan on hyvääkin maahanmuuttoa. Minä sen kylläkin nyt tein tämän tarkennuksen.

Äänestä

Eihän niitä ole kuin yksi. Ainakaan eduskunnassa.

Äänestä

Miksi ihmeessä haluat tuhota kotimaasi oletko seinähullu?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nytmalttia kirjoitti:

Suotta niitä tällä palstalla morkaaan tai pistetään paremmuusjärjestykseen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu