Esti olemattoman terroristihyökkäyksen suojellakseen Sipilän kikyhallitusta suuremmasta mediahuomiosta liittyen hallitusteatteriin viimeaikoina
SUOMEN POLIISI ON SANKARI
waler-
476
1Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Järjestettiinkö nyt ihan olematon false -flag??? Siistiä ,jos noin oli.
Koplaus ja vatulointi. Niillä Suomi nousee. ...Tai paremminkin kaikki rosvot rikastuvat kun muu kansa ryötetään puille paljaille, sekä naiset ja lapset raiskautetaan Islamin palvojille ja Isisiterroristeille. Näin tapahtuu, koska Halla-ahon kaltaisten valtaan pääsy estetään keinoja kaihtamatta lakeja rikkoen, läpimädän presidentin avustuksella.
Kyllä tuo järjestetty juttu oli. Huomio kiinnittyi tuohon uutiseen. Minkälaisia ihmisiä meillä on kansanedustajina? Äänestivät taas Sipilän jatkoon. Sipilä istuu kuin täis tervassa. Kaikki paska hyväksytään kuin kumileimasin.
joo ja mitalin saa kun on hakenut 10 kertaa valvontatolpasta valokuvat...on ne kovia jätkiä...on ne...