hei orpo !

Jos erinlaisuus on rikkaus niin MIKSI ERINLAINEN JA REHELLINEN MIELIPIDE EI OLE RIKKAUS ?


Työperäisen maahanmuuton hyväksyy kaikki ...mutta sinun ajamaasi turvapaikkaperäinen maahanmuutto raunioitaa Suomen !
372
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tekee kovat rahat pakoloisilla siksi Kokoomuksessa on halua nostaa pakoloiskiintiötä.

1Äänestä

Milloinkahan maan hallitukseen saadaan edes yksi rehellinen ministeri ???

1Äänestä

Orpollo vähintään turpiin tavattaessa. Täysi roisto ja oman edun tavoittelija. Kokoomus haluaa rikkaat valtiaiksi ja muun kansan orjan asemaan! Älkää hyvät ihmiset äänestäkö kokoomusta, sillä se on riistäjien ja alistajien puolue! Muistakaa sisällissota! Se voi syttyä uudelleen! Kokoomus on kiellettävä äärijärjestönä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SUULASVUO kirjoitti:

Jos erinlaisuus on rikkaus niin MIKSI ERINLAINEN JA REHELLINEN MIELIPIDE EI OLE RIKKAUS ?


Työperäisen maahanmuuton hyväksyy kaikki ...mutta sinun ajamaasi turvapaikkaperäinen maahanmuutto raunioitaa Suomen !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu