Herra voi tehdä toiset asiat paljon paremmin.
Kristityt tämän jo tietävätkin
4
191
Vastaukset
- milloin.muutkin
Tämä liittyi tietenkin tähän uutiseen:
http://www.iltalehti.fi/kotimaa/201706212200190084_u0.shtml Herra ei ilmeisesti ole kiinnostunut esimerkiksi köyhyyden poistamisesta. Abortteja hän kyllä tekee uutterasti - joidenkin arvioiden mukaan jopa kolmannes hedelmöityneistä alkioista menee kesken. Sille eivät edes Präsänen ja Stanus voi mitään.
- Yurkimus1000
Kerropa meille epäuskoisille pakanoille,kuinka ajattelet selvitä pieleen menneestä ilmoituksestasi koskien Tempausta viimeistään vuonna 2021?
Onko vika Raamatun sanassa vai oletko tulkinnut sitä väärin?Milloin tuo väärintulkinta loppuu tai oikea Raamatun versio ilmoitetaan?
- molsa
koska uskonnollisiin julkaisuihin saadaan varoitus tarra?? siinnä vois lukea esim; poltettava HELVETIN KUUMMASSA!!
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its4018682Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1683041- 161433
- 731043
- 761038
- 27985
Sylikkäin.
Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta62940- 55933
- 65880
Eemeli Peltosen viimeinen postaus Facebookissa!
"Olen ollut kevätistuntokauden viimeisillä viikoilla paljon poissa eduskuntatyöstä. Sain toukokuussa hyvää hoitoa HUSiss73864