Suvakeille terveisiä

Haistakaa pitkä vittu! Sellainen oikein limainen ja viikkotolkulla pesemättä ollut!
377
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Saako siinä vitussa olla myös hiivasienikasvustoa ja valkovuotoa?
Entä kuukautisvuotoa ja herpesrakkuloita?

Äänestä
  • Siinä saa olla vaikka paskaa! Suvakeille käy kaikki mausteet!

    Äänestä

Laittakaa ne kyömy ja suvakki nenät hevoosen perseeseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


haistakaavittusuvakit kirjoitti:

Haistakaa pitkä vittu! Sellainen oikein limainen ja viikkotolkulla pesemättä ollut!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu