EMMA KARIN isälle kova linnatuomio!

Onko kiva istua suvakin nyt eduskunnassa, kun kaikki tietää isukin olevan rikollinen.
13191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Tuo on valtava häpeä kansanedustajalle, vieläkö kehtaa esiintyä julkisuudessa.

Äänestä
  • Minä eroaisin kansanedustajan tehtävästä, mutta sitähän ei Emma tee fanaattisena suvakkina.

    Äänestä

Emma Karille suuri häpeä.

Äänestä

Se on häpeä koko kansakunnalle, pitäs koko äijä karkoittaa suomesta. Venäjän vallan aikana tuommoiset kutaleet lähetettiin siperiaan oppimaan ja useasti unohdettiin sinne häpeämään.

Äänestä

No nythän isukki saa maistaa emman fanittamaan rikkautta; on somppua, afgaania, irakilaista, romanian romania ja muutama suomalainen manne sellinaapureina.

Äänestä
  • Sinä sen sanoit.

    Äänestä

Emma Kari ei vastaa isänsä teoista millään tavoin.

Äänestä
  • Kyllä nämä liittyy toisiinsa.
    Emakko Kari näyttääkin olevan tyypillisten Kokoomus-vanhempien lellipentu, joka vain leikkii väreillä, nyt puna-virheällä värillä.
    Emmakko on syntynyt kultalusikka, siis -varastettu kultalusikka - suussa.

    Äänestä

  • LälLälLälLälLelli kirjoitti:

    Kyllä nämä liittyy toisiinsa.
    Emakko Kari näyttääkin olevan tyypillisten Kokoomus-vanhempien lellipentu, joka vain leikkii väreillä, nyt puna-virheällä värillä.
    Emmakko on syntynyt kultalusikka, siis -varastettu kultalusikka - suussa.

    Naulan kantaan!

    Äänestä

Meneeköhän Emma nyt kyselemään ihmisiltä heidän arvoistaan ?

Äänestä

Osaakohan Emma Kari yhtään hävetä,,, tuskin,,, samaa sontaa koko sakki,,,,

Äänestä
  • Poliitikot vähät välittävät mitä heistä puhutaan ja kirjoitetaan, kunhan nimi on vain aina oikein. Puhuvathan he itsekin paskaa ja valehtelevat kirkkain silmin.

    Äänestä

  • paksu.nahka kirjoitti:

    Poliitikot vähät välittävät mitä heistä puhutaan ja kirjoitetaan, kunhan nimi on vain aina oikein. Puhuvathan he itsekin paskaa ja valehtelevat kirkkain silmin.

    Kotoonsahan ne oppinsa on saanut.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


rikolliset-suvakit kirjoitti:

Onko kiva istua suvakin nyt eduskunnassa, kun kaikki tietää isukin olevan rikollinen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu