Ovatko maahanmuuttokriitikot vaarallisia?

Naapurin mummo ei uskalla enää mennä kauppaan kun pelkää maahanmuuttokriitikoiden jatkuvia ryöstöjä.
462
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Vie mummo lääkäriin tutkittavaksi, sillä ei taida kaikki inkkarit olla kanootissa.

Äänestä

Mummolla taitaa olla dementti kun käsitteet menee sekaisin.Soita kunnan vanhuspalveluihin.

Äänestä

Ei kyllä mummo ihan täysissä järjissä on

Äänestä

Suvakit ovat saaneet mummon peloteltua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


4retyu kirjoitti:

Naapurin mummo ei uskalla enää mennä kauppaan kun pelkää maahanmuuttokriitikoiden jatkuvia ryöstöjä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu