Miten on ? Millaisia kokemuksia ?
Miehet naisten vaatteissa, kiihottaako naisia ?
KorsettiK
16502
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Eikös noita ole kaikensorrtia hörhöja miehissä ? Ja varmaan naisia , jotka pitävät noista... ei niin tavallisista miehistä:)
Niin, yleensäkin miehet pukeutuvat nykyisin naisellisemmin. Se on muotia, heh.
Homoja ne sellaiset miehet on.
Meillä oli joskus kolmantena pyöränä nuori, hoikka kundi, pitkä hiuksinen, joka pukeutui naisten (vaimoni) seksikkäisiin alusvaatteisiin. Korkkarit, sukat ja korseletti oli kaverilla päällä. Ilmeisesti oli kaverista kiihottavaa, kun koko ajan stondasi. Ja olihan se jännä katsella, kumallakin samanlainen asu. Saman pituisia kun olivat, niin hämärässä huoneessa ei oikein nähnyt, kumpi oli mies ja kumpi nainen.
Paniko ne ?
Mitäs arvelet, pannaanko, jos on "kolmantena pyöränä" ?
No ei ne tietysti panneet, istuivat vain sohvalla rinnakkain ja katselivat toistensa vaatteita ja varustusta.
Varmuuden vuoksi panit sitten molempia perseeseen.
Mua tuli ennen Juhannusta tanssipaikalla hakeen naiseksi pukeutunut mies. Ilmoitti ensimmäiseksi, että hänellä ei sitten ole alushousuja. Eli napero viipottaa ihan vapaana hameen alla. Lupasi näyttää jos en usko. No pojilla ole polttarit. Ja olihan se hiukan erilainen tango:)
"näin heiluu heppi ja heppi heiluu näin" oliko seksikästä ja kiihottavaa ?
Noissa Euroopan seksi clubeissa on paljon naisiksi pukeutuneita miehiä ja minusta se oli kyllä seksikästä ja kiihottavaa katseltavaa.
Kyllä minua kiihottaa naiseksi pukeutunut mies. Oma mieheni on silloin tällöin pukeutunut alusvaatteisiini ja kyllä on se...
Kai meitä on joka junaan. Itselleni täydellinen kauhistus. Varmaan traumatisoituisin.
Ystävän kans puettiin ja meikattiin minun mies ystävän vaatteisiin kun ovat niin saman kokoisia.
Ainut kohta oli tissit missä piti vähän käyttää ei topattuja rintsikoita tosin läpinäkyviä.
Oltiin ystävän kanssa ihan tyytyväisiä kun ystävän mies kuulemma ei sovi hänen vaatteisiin näin hyvin.
Olihan se mies myös vaatteissa aika kiihkoissaan kun penis ei tahtonut pysyä minihameen alla ja sai luvan pitää asua koko illan ja me vähän kosketeltiin ja otettiin kuvia muistoksi.
... ja otettiin sitten kuvia kiristyksen vuoks... öh, muistoksi...
Saattaisi työnantaja hieraista hieman silmiään jos näkisi kuvan työntekijästään muna pystyssä naisten juhlavan kiiltävässä satiinimekossa xD
Sitä näkyä ei pystyisi enää saamaan mielestä kun se palaisi verkkokalvolle peruuttamattomasti :D
Kyllä minua kiihoittaa kun Rouva joskus käskyttää pukeutumaan stay uppehin ja pitsi stringeihin...