Vastuulliset sananvastuun puolustajat, liittykää yhteen ja siirtykää sellaisiin sananvastuun maihin kuin Turkki, Puola ja Unkari. Se olisi todella vastuullinen teko ja suoranainen pilkkanauru sananvapautta ajavia somettajia kohtaan.
Vastuulliset sananvastuun puolustajat!
taaltapesee
2
145
Vastaukset
- PolPoVainoaa
Stasi kehotti kansalaisia ilmiantamaan toisiaan. Pientä se oli meidän poliittiseen poliisiimme verrattuna. Se yllyttää lapsia ilmiantamaan vanhempansa:
https://www.youtube.com/watch?v=b54FmJ4nezM
Huomattakoon että videolla äiti on kirjoittamassa arvostelua poliitikosta!- kurnahdus
Heh heh, tässä kansalainen pähkäilee asian tiimoilta.......
https://www.youtube.com/watch?v=Dp6AzNcIhK0
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 702952
- 462564
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4322225- 792128
- 951956
- 321702
- 121526
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan171487Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?271302Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil191175