Lähtenyt on asfalttiviidakkoon Helsingin asemalla

Eilen illalla.Villi kävi kimppuun,löi puhelimen katuun.Striimi Jallu 360 jälkilöylyt.
3149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Aina on riidanhaastajat saaneet yöllä turpiinsa. En ihmettele että tuo jallu ilman naista tallaa, jos ei joku vähään tyytyvä rasistinainen ees josku anna kaljapäissään.

Äänestä

Jälkilöylyt asemalla

Äänestä

Mua ne pellet väistää aina kun mulla on usein miten turvajalkineet alla vielä myös.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


asfalttiviidakosta kirjoitti:

Eilen illalla.Villi kävi kimppuun,löi puhelimen katuun.Striimi Jallu 360 jälkilöylyt.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu