BRITTITYTÖILLÄ ON VIENTIÄ

Brittiläinen tyttö raiskattiin kahden eri tekijän toimesta tunnin välein
Posted on 28.7.2017 by Paavo Tajukangas in Eurooppa, Muslimihäirintä
https://pt-media.org/2017/07/28/brittilainen-tytto-raiskattiin-kahden-eri-tekijan-toimesta-tunnin-valein/
395
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Siinäpä on reipppaita miehen alkuja, nämä ME HALUTAAN SUOMEEN :)
Ihania poikia <3

Äänestä
  • Aloittaja

    Juu, typyköillä on aina housut vähän märkänä kun ulos mennessä voi milloin tahansa ”saada”.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


o.j.a kirjoitti:

Brittiläinen tyttö raiskattiin kahden eri tekijän toimesta tunnin välein
Posted on 28.7.2017 by Paavo Tajukangas in Eurooppa, Muslimihäirintä
https://pt-media.org/2017/07/28/brittilainen-tytto-raiskattiin-kahden-eri-tekijan-toimesta-tunnin-valein/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu