en tiedä miksi on alkanut kiinnostaa hankkia 6,5 litran murikalla oleva vani. tiedän että ne kuluttaa valtavasti verrattuna nukuiseen fiat scudooni. verot on kai hirmuiset?
järkeä valinnassa ei olisi mutta tunnepuoli tahtoisi. ajan n 30tkm vuodessa ja paljon työajoa. vahva veturi se olisi. mukavampikin kai kuin scudo ajaa? yrittäkään ylipuhua minut ostamaan vani. kertoaa miksi käyttäisin sillä ajamiseen lisää rahaa nykyiseen verrattuna.
ylipuhukaa minut chevy van 20 ostoksille
5
201
Vastaukset
- Äläostaaa
Aivan paskoja autoja kaikinpuolin. Suosittelen lääkäriin menoa. Noita ei sitten saa enää myytyä mihinkään jos mielenhäiriössä ostat. Kokemusta mustang ostosta ja myynnistä ja sama homma siinä..täysiä paskoja ja vaikeita myydä.
- puhuitjärkee
noniin, siinä meni sekin unelma rikki kuin jonkun maan asuntokupla. jos ei saa myytyä niin hullu olen jos ostan. tulee halvemmaksi hankia nykyisen pakun rinnalle vaikka rysleri neon. saa ajaa automaattijenkillä ainakin joskus.
- byromonster
Kelpo vekotin dieselinä, kun jospa saisi rekisteröityä raktoriksi suomessa, niin matka olisi edullista?
- Liliput
Minun näkemykseni hyötyajoneuvon tai henkilökuljettimen valinnassa on, että peli on omaan käyttötarpeeseen sopiva ja ominaisuuksiltaan miellyttävä. Jos valinnassa on mukana tunnepuoli, ei sitä tarvitse kelleen sen enmpää perustella.
Chevy van G20 ja Fiat Scudo eivät ole oikeastaan millään mittarilla vertailukelpoisia. Kannattaa pitää mielessä, että tuoreimmmatkin G20:t ovat valmistuneet vuonna 1996, eli ikää niillä alkaa olemaan. Toki voi hyväkin yksilö osua kohdalle. - Van6.5
Minä voin vaihtaa 6.5td vanin sun scudoon. Alipainepumppu remppa edessä muuten ok
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1091609
Miksköhän mä oon tuolla
Joskus antanut ymmärtää että olisin sun rinnoista pelkästään kiinnostunut 😂😁🤭 ja sä säikähdit että koskisin ilman lup121183- 61960
Heti kun luomisen motiivi tuli esiin - se haisi RAAMATULLISELTA TARINALTA ISOISÄSTÄ, JOLLA ON PARTA
Pinnalliset käsitykset korkeammasta Todellisuudesta Heti kun luomisen motiivi tuli esiin - se haisi RAAMATULLISELTA TAR329792- 64788
- 1760
J miehestä oikeaa
Nimeä ei voi tänne julkaista mutta kannattaa olla varuillaan jos ”aistit” auki t nainen71741- 45700
Kysyit firman bileissä..
.. että tulisinko luoksesi yöksi... Oliko se vain heitto. Mitäs jos olisin tullut? Naiselta9651Miksi Suomessa uskotaan Usan kanssa tehtyihin sopimuksiin
Kaikki viestit Usan suunnasta on ollut jo pitkän aikaa sen kaltainen että muiden liittolaismaidenkin sotilaallista autta58637