Ruotsin raiskausmäärät ovat omaa luokkaansa Pohjoismaassa, mutta Suomi sinnittelee sitkeästi perässä ja on jo päässytkin voimakkaaseen kasvuun:
https://pt-media.org/2016/06/07/ruotsin-viime-vuoden-raiskausmaarat-ihan-omaa-luokkaa-pohjolassa/
Hyvä Ruotsi ja Suomi!
https://pt-media.org/2016/06/07/ruotsin-viime-vuoden-raiskausmaarat-ihan-omaa-luokkaa-pohjolassa/
Hyvä Ruotsi ja Suomi!
Vastaukset 8
Vanhimmat
Ruotsi on taas päässyt hyvälle kasvu-uralle:
https://pt-media.org/2017/08/02/ruotsin-raiskausluvuissa-hirvittava-nousu-viime-vuodesta-ensimmaisella-vuosipuoliskolla/
Hyvä Ruotsi! Kumpi voittaa, Suomi vai Ruotsi?
Taitavat olla omaa luokkaansa koko maailmassa.
Pääasia että poijjaat viihtyy ja kotoutuu......kuuluu kulttuuriin.
Muistaakseni jossain kerrottiin, että Ruotsi on läntisen maailman raiskauskeskus ja mahdollisesti yksi merkittävimmistä koko maailmassa.
Kova on hinku maailmankartalle, kun mikä tahansa keino kelpaa.
Ruotsalaiset naiset tarvitsevat uskonnollista seksuaalivalistusta, koska he houkuttelevat maahanmuuttajia pahuuteen ja syys on siten vain ja yksinomaan heidän, koska maahanmuuttajat eivät seksuaalisessa hätätilassa kykene pitämään housuja jalassa. Voi raukkoja!
No+noi+määrät+rupee+oleen+niin+isoi+et+yhteiskunnan+turha+sekaantuu+parien+väliseen+seksiin+se+pitää+nyt+vaan+hyväksyy+et+jos+edes+toinen+osapuoli+haluu+niin+se+riittävä+eli+jos+aktii+haluu+50%+aktiin+osallistuvista+niin+riittävä+määrä+haluu+joten+akti+suoritetaan+yhteisymmärryksessä.
kyseessä+ei+siis+enää+raiskaus+koska+%+prosenttuaallisesti+sekxi+akti+halutaan+suorittaa+näin?
"rajustti"
Prosentti+on+paljon+isompi,+kun+yleensä+4+miestä+haluaa+ja+yksi+nainen+vastustaa.+Demokraattisesti+siis+80%+kannattaa+ja+20%+vastustaa.+Usein+on+jopa+niinkin,+että+vastustajia+on+vieläkin+vähemmän.+Heikommat+osaavat+käyttää+joukkovoimaa+hyväkseen+ja+saavat+mitä+haluavat+toisen+osapuolen+suureksi+tappioksi.+Nykymaailmassa+pitää+vaan+hyväksyä+kaikki,+koska+se+on+enemmistön+tahto,+kuten+nyt+vaikkapa+avioliiton+vesitys+homojen+ilveilyksi.+Uskonnolla+ei+ole+enää+mitään+väliä,+jos+ole+kristitty+ja+jos+taas+et+ole,+niin+ei+sillä+silloinkaan+ole+mitään+väliä.
Hyvä+Suomi!+Tätä+samaa+meillekin.