Ladataan…
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
ministerit hulluja agfanistyanissa
ei mun tarvii muuttaa
kaikki on hulluja
pettynuyt sosiallivirkailijan puheisiin ja sairaanhoitajan kaikki vajaamielisiä
suomen pouolustusta parantava jos saa sähköä päähän
naurattaa tekijä meni poliisille
Oliko kyseessä Rauman lidl?
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
henrikijas721 kirjoitti:sanoin sylkäse siihen se aukes mutta vaihda lukko tai konemies
henrikijas721 kirjoitti:
sanoin sylkäse siihen se aukes mutta vaihda lukko tai konemies
kirjoitti:
Vahvista puhelinnumerosi kommentoidaksesi
Uudet käyttäjät vahvistavat puhelinnumeronsa ennen ensimmäistä viestiä. Saat vahvistuskoodin tekstiviestinä, ja palaat sen jälkeen takaisin tähän.
Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.
Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.
Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.
Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.
Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.
Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.
Kiitos ilmoituksesta. Tarkistamme sisällön.
Linkki kopioitu.
Vastaukset 7
Vanhimmat
ministerit hulluja agfanistyanissa
ei mun tarvii muuttaa
kaikki on hulluja
pettynuyt sosiallivirkailijan puheisiin ja sairaanhoitajan kaikki vajaamielisiä
suomen pouolustusta parantava jos saa sähköä päähän
naurattaa tekijä meni poliisille
Oliko kyseessä Rauman lidl?