Pohjois-Korea on uusi suosikkini

Voivat halutessaan pommittaa vaikka Suomen ja ottaa karjalan itselleen. Tokmanniin siis mars hakemaan karjala kotiin!
4262
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ny o 24 palaa karjalaa haettu kjeh kjeh 🍻

Äänestä

Pommit vaa liikenteeseen niin näkee miten toimivat 🍺😎👍

Äänestä

Kannatan Pohjois-Koreaa, sillä se vastustaa Natoa. Olemme samassa veneessä, sillä kumpikin inhoaa Amerilkkaa.

Äänestä

Eikä sieltä porukka ihan ensimmäisenä lopu kesken. On siellä noin niinkuin miinanpolkijia, joille ihmisarvo on pelkkää sanahelinää. Vaan eipä niissä sodissa paljon ihmisarvon päälle kysellä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Antaapalaa kirjoitti:

Voivat halutessaan pommittaa vaikka Suomen ja ottaa karjalan itselleen. Tokmanniin siis mars hakemaan karjala kotiin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu