Lääkäri Niilo Kivirinta

braguee

Olisiko kukaan käynyt lääkäri Niilo Kivirinnan esteettisessä toimenpiteessä/leikkauksessa.
Onko suosituksia kenelläkään hänestä.

11

6586

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Stidu

      Aivan supertaitava. Suosittelen enemmän kuin lämpimästi. Ja kaikenlisäksi persoonana lämmin ja rauhallinen ihminen

    • Lisääää

      Kokemuksia?

    • Kertokaa

      Kokemuksia?

    • Kokemus

      Suosittelen lämpimästi! Mukava henkilö ja osasi asiansa.

    • Aaaabeeee

      Valitkaa plastiikkakirurgi.

    • Aaprame

      Hyvää olen kuullut hänestä.

    • dimsum

      Hiljattain Kivirinnan operoitavana käyneenä voin suositella lämpimästi, erittäin mukava ja osaava lääkäri.

    • Niin äärettömän taitava on ja miten ihana myös tyyppinä. Ei voi muuta kuin suositella erittäin lämpimästi.

    • Anonyymi

      En missään nimessä menisi esteettiseen toimenpiteeseen (varsinkaan leikkaukseen!) muulle kuin plastiikkakirurgian erikoislääkärille.

      Pelkkä lääkis ei todellakaan anna valmiuksia tuollaisten leikkausten suorittamiseen sen enempää kuin hammaslääkärin tutkintokaan.

      Menkää siis todellakin vain oikealle plastiikkakirurgille.

    • Anonyymi

      Olen samaa mieltä,plastiga kirurgia on laji jota läheskään kaikki sen alan lääkäritkään ei osaa,varsinkaan kasvoihin tehtävät leikkaukset vain niiten erikois osaajille,on aikaa vieviä leikkauksia pienetkin leikkaukset ja tiedetään,että lääkäreillä ei ole mitään vastuuta tai korvausvelvollisuutta epäonnistuneesta leikkauksesta toisin kuin vaikka usa.ssa jossa lääkäri joutuu korvaamaan itse epäonnistumiset!

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Janne Ahonen E R O A A

      Taas 2 lasta jää vaille ehjää perhettä!
      Kotimaiset julkkisjuorut
      171
      3518
    2. Tekisi niin mieli laittaa sulle viestiä

      En vaan ole varma ollaanko siihen vielä valmiita, vaikka halua löytyykin täältä suunnalta, ja ikävää, ja kaikkea muuta m
      Ikävä
      85
      1536
    3. Miksi ihmeessä?

      Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek
      Ateismi
      25
      1269
    4. Ootko huomannut miten

      pursuat joka puolelta. Sille joka luulee itsestään liikoja 🫵🙋🏻‍♂️
      Ikävä
      158
      1222
    5. Pitääkö penkeillä hypätä Martina?

      Eivätkö puistonpenkit ole istumista varten.Ei niitä kannata liata hyppäämällä koskaa likaantuvat eikä siellä kukaan niit
      Kotimaiset julkkisjuorut
      192
      988
    6. Kerropa ESA miten kävi tuomioiden

      Osaako ESA kertoa miten haukkumasi kunnanhallituksen kävi.
      Puolanka
      35
      971
    7. Erika Vikman diskattiin, tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek

      Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek https://www.rumba.fi/uut
      Maailman menoa
      16
      953
    8. Kuinka kauan

      Olet ollut kaivattuusi ihastunut/rakastunut? Tajusitko tunteesi heti, vai syventyivätkö ne hitaasti?
      Ikävä
      57
      832
    9. Maikkarin tentti: Orpo jälleen rauhallinen ja erittäin hyvä, myös Purra oli hyvä

      Lindtman ja Kaikkonen oli kohtalaisia, sen sijaan punavihreät Koskela ja Virta olivat taas heikkoja. Ja vastustavat jalk
      Maailman menoa
      92
      794
    10. Se olisi ihan

      Napinpainalluksen päässä. Ei vaatisi paljon
      Ikävä
      62
      745
    Aihe