Joku winkuriiri

En oo varma oliko nimi finkuriiri vai winkuriiri . No enivei! Olisi hyvä halpa hinta ilman kuittia. ( "jos ette kuittia tarvi aina" ) eli ota kolme ja maksa yhsi. Näytti guugelin mukaan olevan aika uus yritys.
Tietääkö siellä seinäjoella joku sanoa tarkemmin?
3233
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

suattaapi olla joku ostanu tavarakuriiri ja nimi menny vaihtoo samal.

Äänestä

https://www.finder.fi/Lähettipalveluja kuriiripalveluja/Finnkuriiri Oy/Seinäjoki/yhteystiedot/3178501

Onko todisteita laittomasta ja pimeästä myynnistä eli löytyykö dokumenttia tai nauhoitetta?

Äänestä

Miten tämä asia on edennyt?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aasiakass kirjoitti:

En oo varma oliko nimi finkuriiri vai winkuriiri . No enivei! Olisi hyvä halpa hinta ilman kuittia. ( "jos ette kuittia tarvi aina" ) eli ota kolme ja maksa yhsi. Näytti guugelin mukaan olevan aika uus yritys.
Tietääkö siellä seinäjoella joku sanoa tarkemmin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu