On Rihanna vaan aika mieleinen pantava

Ylimääräisestä kynnestä huolimatta... kukapa ei panisi?
Haittaisiko sinua ylimääräisen kynnen puuttuminen?

http://www.is.fi/viihde/art-2000005320768.html
4238
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mitä jos käyttäisit taas on sanan sijaan olisi?

Äänestä
  • No kun se on.

    Äänestä

Rihannalla on silikonit, mutta silti häntä kehutaan muodokkaaksi.

Äänestä

Alkaa olla jo tuota ikää, kymmenen vuotta sitten olisin pannut

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


olisi.kivaa kirjoitti:

Ylimääräisestä kynnestä huolimatta... kukapa ei panisi?
Haittaisiko sinua ylimääräisen kynnen puuttuminen?

http://www.is.fi/viihde/art-2000005320768.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu