Osaako joku neuvoa i phone5

Miten puheposti poistetaan tai edes puhepostin numero vaihdetaan ?? Dna ja elisan myymälöissä ei ainakaan osattu tehdä mitään. Puhepostissa on väärä numero ja joskus lähtee puhelut vieraaseen numeroon ??
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ohjeet löytyy kun googlaat englanniksi.

Äänestä
  • Jos et kerran tiedä niin mitä sitten vastaat nuija

    Äänestä

  • no en yhtään ihmettele ettet saanut palvelua myymälöissä, koska käytöksesi on tuollaista. Jos suomeksi ei löydy tietoa niin englanniksi löytyy aina, heti ekalla rivillä oli ohjeet, tosi helpot.

    Äänestä

Lol joku i gayphone 5.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eikukaanymmärrä kirjoitti:

Miten puheposti poistetaan tai edes puhepostin numero vaihdetaan ?? Dna ja elisan myymälöissä ei ainakaan osattu tehdä mitään. Puhepostissa on väärä numero ja joskus lähtee puhelut vieraaseen numeroon ??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu