Merkkejä on jo ilmassa. Saastuminen aiheuttaa hedelmättömyyttä. Suuret kansainvaellukset johtavat 3. maailmansotaan Afrikan ja Euroopan välillä. Kiire on, pian olemme olemme jonkun afrikkalaisen diktaattorin alamaisia. Reservit kutsutaan apuun liian myöhään, meillä on jo yli 100 miljardia velkaa ja summa kasvaa joka vuosi.
Onko ihminen kuolemassa sukupuuttoon?
7
332
Vastaukset
- bjbjbjbbkkb
Tosissasiko heitit nuo merkit ja uskot niihin ja ihmisen kuolevan sukupuuttoon?
- killerminati
On meneillään illuminatin suuri epäinhimillistämisen ohjelma, jonka tarkoitus on vähentää maapallon kansaa reilusti. Suurin osa noista merkeistäsikin viittaa juuri tähän illuminatilaiseen ihmisten elämän orjuuttamisen ja koettelemuksen juoneen/suunnitelmaan/ohjelmaan.
- herätkääajatteleen
Voi hyvää päivää sentään mitä ihmiset uskovat. Ainoa syy miksi ihmisiä orjuutetaan on se että maailma on rakennettu rahalle jota palvotaan ja jonka perässä juostaan.
- nainen721
Miettikää kuinka paljon naisten hiusvärejä, meikkejä ja muita teollisuuden kemikaalien ainesosia menee maapallon vesiin joka päivä. Kiertokulussa kulkee vaikka mitä jota syödään ja juodaan.
On tietoa ja ennustuksia ainakin 1000 erilaista siitä mikä kohtalo on edessä. Viime aikoina suurta huomiota on herättänyt Baba Vangan profetiat:
https://www.youtube.com/watch?v=8uHxcs39YQs
Näiden profetioiden mukaan Eurooppa tulee kokemaan kovia. Muslimien tuloa Euroopaan seuraa myöhemmin Kiinalaisten ja sen jälkeen vielä Afrikkalaisten tuleminen ja sekoittuminen Euroopan väestön kanssa. Näihin kuluu aikaa kuitenkin satoja vuosia.
Eurooppa on syypää moniin suuriin onettomuuksiin ja on osottautunut olevan jopa lähestulkoon Babylonin portto eli syypää kaikkiin murhiin mitä maapallolla on koskaan tapahtunut. Eurooppa on saasteiden ja ilmastonmuutoksen aiheuttaja sekä on pitkään alistanut, valloittanut ja sortanut muuta maailmaa.
Itseäni ei paljoa toivon hakeminen näissä olosuhteissa liikuta. Tajuan, että yksi pieni ihminen kykenee hyvin vähän muuttamaan mitään suurvaltojen politiikassa. Olen etsinyt totuutta vieraiden uskontojen pyhistä kirjoituksista ja löytänyt sitä melko paljon mikä on lohduttanut vähän. Noilla barbaarisina pidetyillä etelän ja idän kansoilla on mitä ilmeisemmin ollut parempi uskonto kuin mitä Eurooppalaisilla. Koska he eivät aikoinaan ole aiheuttaneet mitään suurta ilmastonmuutosta tai anastussotia.
Babylonin portto jää lopulta demonien ja saastaisten henkien joutomaaksi, jossa mitä ilmeisemmin vallitsee täysi anarkia. On syytä yrittää pysyä voimakkaana loppuun asti mitä osoittaa Euroopan järjettömän tuntuinen politiikka ainaisesta talouskasvusta. Mitään muuta ei ole tehtävissä kuin yritää pysyä voimallisena loppuun asti.
Tuosta velan kasvusta en murhetta kantaisi olkoon vaikka kokonainen yksi biljoona dollaria eli tuhat miljardia. Niin paljoa se ei tietenkään voi olla, mutta on tärkeämpiäkin huolen aiheita?- klpo
Tilastojen näyttövakava!
Maailmanloppu näyttää sitten tulevan vuonna 2020! Ihmiset kuolevat atomivoimaloiden säteilyjen takia! Hiljainen kuolema, ei kukaan jäää kertomaan!? Syntyvyys alenee arviolta 6000 kuluvana vuotena 2017, kun
viime vuonna 3000.
Tuo niinkuin alaraja arviossa, sillä alkuvuoden 2017 tilastojen mukaan väheneminen kuluvana vuonna voi olla jopa 9000 eli 3 kertainen eli loppu voi tulla jopa nopeammin!
Lastentulo loppuisi sen arvion mukaan jo vv.2018 - 2019.
Tuon lopun voi välttää pysäyttämällä atomivoimalat!
Joku oli saanut profetian:Evankeliumin saarnaaminen loppu v.2020, mikä viittaaa maailman loppuun, sillä Jeesus käski julistaa Evankeliumia maailman loppuun asti! - Buyh889
Sota Afrikan ja Euroopan väillä? Ei siinä ole mitään jännää, kun Eurooppa pommittaa kolmessa päivässä paskat pois afrikkalaisista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit956101KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3495535Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja222757Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei522629Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521032015Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1071758- 1141621
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro181583seurakunnan talouspäällikön valinta meni perseelleen
Nyt on ihan pakko kyseenalaistaa tuo Kemijärven seurakunnan päätös talouspäälliköstä. Valitulla ei ole talouspuolen osaa1241484Olen ihmetellyt yhtä asiaa
Eli miksi naiset ovat niin pelokkaan tai vaitonaisen oloisia minun seurassani. Se sai minut ajattelemaan, että olen epäm1361459