Pitää muistaa että muuallakin tapetaan

Ihmisiä, Afganistan, Jemen, Irak, Libya, Syyria ja pääasiassa ulkovaltojen toimesta .
450
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kyllä Syyriassa tapetaan pääosin omin voimin venäläisillä aseilla, Ass Add on etunenässä kansan kimpussa.

Äänestä

Jemenissä testataan Patriaa ja siviileihin.

Äänestä

Aijaa - se että nämä muslimirotat tappavat kotimaissaan, oikeuttaakin saman täällä??!!

Logiikkanne ontuu aika pahasti - Me emme ole tilanneet tänne yhtäkään muslimia, vaan omiansa lahtaava päättäjämme toivat nämä rotat tänne meitä murhaamaan.

Äänestä
  • Nämä heitot PS puoluetta kohtaan osuvat huonosti, EU määräsi rajat auki pysyvästi, päättäjät noudattaa kun palkkiovirat odottavat EU pöydissä, Käteinen ja kumppanit.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


JuippiNiinis kirjoitti:

Ihmisiä, Afganistan, Jemen, Irak, Libya, Syyria ja pääasiassa ulkovaltojen toimesta .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu