Kun luin tämän jutun, niin tuli mieleeni, että eikö noille voisi viestiä tuonne maihin, että heillä ei ole mahdollisuutta saada turvapaikkaa Suomesta tai muustakaan Euroopan maasta, että turhaan tulevat tänne lainkaan.
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/201708202200338991_ul.shtml
Näin saadaan nämä naisten teurastukset loppumaan noiden toimesta Suomessa. Täällä on hulluja jo tarpeeksi omasta taka.
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/201708202200338991_ul.shtml
Näin saadaan nämä naisten teurastukset loppumaan noiden toimesta Suomessa. Täällä on hulluja jo tarpeeksi omasta taka.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Pakko alkaa kantaa jotain asetta mukana, että pystyy puolustautumaan näitä terroristeja vastaan, koska naisena minulla ei ole miehen voimia estää, jos ne koittaa leikata kurkun multa auki.
Entäs jos te suomalaiset miehet edes oppisitte kunnioittamaan naisia ylimalkaan, lisäksi vielä olematta pahoinpitelemättä ja tappamatta omia vaimojanne ja naisystäviänne ja exiänne.
Nyt, kun selvisi, että lapsen kanssa liikkunut, puukottajan ensimmäinen uhri, italialaisnainen , selvisikin hengissä, mikä herjausryöppy häntä kohtaan nk, kriittisten ja De wittiliäisten keskustelupalstoilla. Kyllä marokkolaisen olisi paremmin pitänyt tapppaa. He ovat täsmälleen Suomen Isis, tuo porukka, joka ajaa Iljaa presidentiksi.
Älä tule tänne vääristelemään asioita! Sitähän jo TP sanoi, että ei saa vääristellä eli älä vääristele ja syytä suomalaisia terroristin teoista!
Naisasialiitto unionia ei kiinnosta lainkaan naisten elämät ainoastaan että saadaan näitä tuhoajia vielä lisää
Suomen valtion korkein johto tehnyt ratkaisunsa: Muslimeilla on siis oikeus tappaa, raiskata, solvata ja töniä estotta ruokkijoitaan eli kantasuomalaisia. Suomen valtion korkein johto on syyllinen kaikkiin musluraiskauksiin, musluraakuuksiin ja muslumurhiin Suomessa. Niinistökin unohtanut sen, että Suomen kansa on armollisesti äänestänyt hänet presidentiksi ja maksaa hänen palkkansa. Mutta vastoin kaikkea järkeä Niinistö syyttääkin kaikesta suomalaisia. Niinistö paljastui nyt saatanallisten ihmiskauppiaiden ja perverssien salaseurojen mieheksi, jolla on vain toruvaa puhetta palkkansa maksajista, meistä suomalaisista. Niinistö ei ole vieläkään huomannut, että suomalaiset eivät ole tehneet ensimmäistäkään rasistista murhaa. Siitä huolimatta Niinistö käsittelee puheissaan meitä kuin olisimme hirvittäviä massamurhaajia. Hän on itse saattanut mieleltään viallisten Sipilän ja Orvon kanssa maamme nykyiseen tilaan ja tuomalla älyttömien kv-sopimusten nojalla tappajamuslimilaumat maahamme. Nuo kv-sopimukset ovat järjettömiä ja raakoja. Ne ovat läpimädän eliitin ja homo-pedofiilisten salaseurojen luomia. Niitä Niinistö nyt puolustaa ja syyttää suomalaisia murhaajiksi. Niinistö on hullu, sieluton ihminen. Hänestä on aika päästä heti eroon!
Juuri noin! Erotkoon virastaan samantien TP, Sipilä ja Risikko ja Orpo! Loppuu Orpon vaimon matubisnes ja saadaan Suomi taas turvalliseksi maaksi.
Ja tässä toinen törppö Markon suurlähettiläs, joka vaatii, että suomalaisten pitää laittaa afrikkalaisten asiat kuntoon:
http://www.iltalehti.fi/politiikka/201708212200339883_pi.shtml?ref=juurinyt_desktop
Voi Venäjä näitä vaatimuksia! Laittakoon itse kukin maa omat asiansa kuntoon! Suomella ei ole ollut ikinä siirtomaita, joten emme ole vastuussa Afrikan sekasorrosta!