Halla-aho vie koko keskustelun 6-0
878789
27615
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 27
Vanhimmat
Hampaattomia ovat realiteettien edessä.
Halla-aho on ainoa järjissään oleva noista neljästä, kepu, kommunisti ja kokoomuslainen venkoilivat, jotta palautettavan kotiin kuskaaminen riippuu sen kotimaasta tulevista papereista ja luvista? Eipä ole kauaa kun palautuksia hoitava Suomen poliisi sanoi, jotta he eivät tarvitse palautettavan kotimaasta mitään papereita, palautukset onnistuu ilman niitäkin !
Että semmosta tälläkertaa!
Late Lapista. SSSS Ry!
Muilla vilisi vaan silmissä dollarinkuvat lähteekö meidän halpaduunarit nyt kotiin eikö enää saada miljardivoittoja tosin harva niistä tulee pääsemään,koskaan töihi tulee vaan monen miljardin kulut vuodessa se ei tunnu haittaavan ketään no ei tietysti niillä tienaa monella eri tavalla veronmaksajien rahoja.
Lukemista ohjelmasta:
http://beta.oikeamedia.com/o1-35848
Kyllä Mykkäsen, Anderssonin ja mikä tämä keskustalainen nyt olikaan niin olivat säälittäviä. Taisi olla kaikilla suoraan sanottuna paska housussa kun meni pohja tältä heidän maailmanhalaukseltaan hah hah!! Hyvä Jussi!!
Säälittävää se on ,kun kaikessa on ollut väärässä. Naiset, nyt puolustaan itseä äänestämällä Pressuja.
Mutta miten käy suvaitsevaisuuden? Miten käy monikultturismin? Miten käy veroparatiisien jos matubisnes loppuu? Kauheinta on jos suomalaiset kokisivat olonsa turvalliseksi, miten silloin voitaisi hallita?
Suvaitsevaisuus saa oikean merkityksen. Monikulturismikin voi olla upea juttu, jos siitä poistetaan kehitysmaaislam ja joitain muita kehitysmaaelementtejä. Veroparatiisit pelastuvat, valitettavasti, kyllä isoraha tietää minne mennä. Perussuomalainen turvallisuus on hallinnon ykkösasia, koskee koko kansan puoluevärikirjoa.
Li Andersson murskasi Halla-ahon, Halla-aho joutui tyrmityneenä nieleskelemään kuin suusyövän saanut debiili. Joka lauseen jälkeen Halla-aho joutui tekemään ison nielaisun, koska pelkäsi miten Li hänet nyt murskaa. Lin käsittelyn jälkeen Halla-aho vaikutti hydrauliseen puristimeen joutuneelta selkärangattomalta nilviäiseltä, niin kovaa painetta Li piti yllä.
Joo tosiaan, laittomasti Suomeen maleksimaan pääseminen laittomasti on "ihmisoikeus" =D HAHAHAH KÄÄKÄKÄ
Psykopaatin profiloinnissa käytetään määritelmiä kuten matala otsa, pistävä katse ja kusee nykien, ne kaikki sopivat Psyko-Liihin.
Aivan palikoita poliitikkoja kuvaruudus vain yksi tajusi missä mennään?
Taisit lainata kuvausta Halla-Ahosta, joka on olemukseltaan ja asenteiltaan ilmetty Montgomery Burns. Excellllent...
" ....meidän poika oli ainut joka marssi tahdissa"
Mistä tuo jatkuva nieleskely kertoo? Omituista.
Se tulee siitä kun päässä on liian paljon oikeeta asiaa, pakko nieleskellä välillä ettei kaikki asiat tule kerralla ulos.
Ei näillä ole mitään sanottavaa, Halla-aho on varoittanut sekä tästä mamutulvasta ja siitä, ettei Suomi ole riittävästi varautunut siihen jo vuosia sitten ennen varsinaista matutsunamia. Samoin näistä terrori-iskuista, tosin se nyt oli jo järjelläkin ajateltuna ihan selvä että niitä tulee. Päättäjät on täysin kykenettömiä suojelemaan suomalaisia, mitä me teemme tällaisilla päättäjillä? Emme mitään. Suurin osa niistä joutaisi vankilaan vaikka terroristin viereiseen selliin. Aloitetaan vaikka niistä, jotka on mukana turvapaikabusineksessä ja jarruttavat matutulvan estämistä rahankiilto silmissä. SUomalainen raato kadulla ei merkitse mitään, tappaahan se suomalainenkin koulussa, ostoskeskuksessa ja nakkikioskilla.
Mitäs sanoo vasemmistolaiset täällä maahanmuuttoon kielteisesti suhtautuvat? Perinteinen vasemmistolaisuuden tunnusomaisin piirre on voimissaan eli silmät eivät ole auenneet.
Muut ovat huijareita ja rahastavat matubisneksessä.
En ota sen kummemmin kantaa kuka on väärässä kuka oikeassa koska jos otan kantaa olen rasisiti, todellisuudessa en ole.
Mutta tämmöinen tv keskustelu on ihan metsässä jos valitaan 4 henkilöä josta on 3 vastaan yks, siinä jo näkee että mille puolelle koko keskustelun tulos YRITETÄÄN saada, ihan samanlailla kun on eduskunta vaalien alla väittelyitä siellä on aina ollut perussuomalaiset vastaan muut ja toimittaja usein myös muiden puolella vaikka OIKEAN toimittajan tietysti pitäisi olla puolueeton
Räkätoteemi ei saanut muuta sanottua kuin kiihottuvansa keskitysleiriä ajatellessa.
Halla-aho ainoa järkevä ihminen siinä keskustelussa. Toiset ovat valmiit vaikka kuolemaan lepsuutensa takia. Muuten, nyt huomasin, ettei Vanhasesta ole presidentiksi.
Eniten oli pihalla Li Andersson , mutta kyllä kokoomuksen äijä oli hyvä kakkonen , mukamas kykypuolue tämä kokoomus , jos ei parempaa ole laittaa kuin tämä ukkeli , niin sääliksi käy.
PetosjytkyKokoomuslaiset on nähty. Pettivät ja valehtelivat, kaikissa lupauksissaan ja asioissa, joita muka aikoivat ajaa. Persut=Kokoomus, sama puolue jaettuna kolmeksi.
http://www.kansanuutiset.fi/artikkeli/3766870-turun-isku-koventaa-maahanmuuttopolitiikkaa
Rasismikorttia nöyristelevien äärioikeistosuvakkien äänillä, PersuKokoomuslaisetKe ovat MONINKERTAISTAMASSA ulkomaisen halpatyövoiman tuonnin, ilmaisen suomalaisen orjatyövoiman tavoitteella.
H-aholla taitaa olla kurkussa kasvain, nieleskelee ja kakoo siihen malliin äänekkäästi, että on rasittavaa kuunneltavaa. Menisi hoidattamaan itsensä, eikä jakaisi pahaa oloaan kansalaisille.
Kyllä Vanhanen aika asiallisesti puhui. On totta, että näihin palautuskeskuksiin ei ihan kaikkia tarvisi laittaa. Jos ei pääse heti lähtemään itsestä riippumattomista syistä, ei saa papereita kuntoon, että ottaisivat kotimaahan.... JA EI OLE VAARALLISEKSI TODETTU.
Mitä helvettiä niitä yleensä pidetään maassa päätöksen jälkeen lentoja menee joka päivä.