Karvalakki, lakana, lehti ym. oikeuden edessä

Venäjällä kaltereiden takana. Saku oli vihkosen takana, Saksalaismarokkolainen turun murhaaja oli taasen lakanan alle suojautunut, näitä riittää. Sarjahukuttaja karvalakkeineen on mielestäni toistaiseksi TOP 1.
12350
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat
  • Missähän olisi myynnissä. Näyttää tosi komialta.

    Äänestä

Ensin vedellään puukolla kurkut auki torilla ihan myyntiaikaan. Verilentää kamerat käy, kuin Ilmestyskirja nyt filmiltä. Oikeuden edessä ollaakin sitten piilosilla. Suomalaista oikeuslaitosta häväistään, asetetaan naurunalaiseksi.

2Äänestä
  • Julkista toimintaa torilla, oikeuden edessä piilosilla.

    2Äänestä

Imatran ampujan oikeudenkäynti kuvia odottelen. Onkohan jo merikotkan pesään verhoitunut.

1Äänestä

Kahden passin kansalainen, nyt sekin selvisi. Passi saksassa, hlö kahdenveitsen kanssa suomessa.

1Äänestä

Onkohan tänään mitään tapahtumia raastuvalla. Media saapuu uskollisesti paikalle kuvaamaan jotain naamiohenkilöä. Marokkolaiset passivirkailijat kertoo, että Turun puukottajan nykyisetkään tiedot ei pidä paikkaansa, ei ole ikä oikein tai nimi, ei löydy arkistoista. No huh,huh, ensin kuvataan innoissaan lakanaa ja lakanaan verhoitunut onkin ihan väärillä tiedoilla oleileva henkilö.

Äänestä

Aapio, Aarnio, loput poliisit eivät ole naamioituneita.

Äänestä

Tämän päivät naamioituneissa tarjolla itse sarjahukuttaja karviksineen. Aamulla jo maistiaisia hänen karvalakistaan . Uutisissa kuvia onko muoti,-habitus entisellän vai onko rohkeitakin uusia virtauksia tulossa muotiin kasvojen peittelyssä oikeuden edessä.

1Äänestä
  • Karvalakki on kesällä liian kuuma. Siksi lippahattu.

    Äänestä

  • Hyvin salasi silti itsensä. Löytyi jo toinenkin Kanervan Iken seuraksi ketkä eivät harmaannu. Värjätty parta, faktaa.

    Äänestä

rikollinen ja huoris käyny polliisijohtaja aarnio sentää ei peitellyt naamaansa

vaimoki tukee yhä ja antaa pimppaa vaikka huoris käyny. kai se ei ongelma ku rahaaki oli takroitus kasvataa kotipihalla.. vihreää oksaa.. :) kunnon ihmispiru

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tulloopi.joutilaana.seur kirjoitti:

Venäjällä kaltereiden takana. Saku oli vihkosen takana, Saksalaismarokkolainen turun murhaaja oli taasen lakanan alle suojautunut, näitä riittää. Sarjahukuttaja karvalakkeineen on mielestäni toistaiseksi TOP 1.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu