Mitä Ville Niinistön komerossa piilee kun jaksaa vinkua näiden matumiesten perään jatkuvasti? Ei se kovin miehekäskään ole..
Ville Niinistö jaksaa vinkua
Naksimi
5103
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
On vaikea ymmärtää, että turvapaikkamenettelyssä on ihmisiä, joiden henkilöllisyys ei ole tiedossa. Ei edes ikä tai kansalaisuus. Miten hallinto-oikeus voi käsitellä ja päättää ihmisen asioista, joiden henkilöllisyys ei ole tiedossa?
Terveydenhuollossa tarkistetaan ihmisen henkilöllisyys. Pakolaiset voivat vapaasti käydä toistensa puolesta tekeytymään sairaiksi.
Jos ei henkilöllisyyttään kerro, ei ole avun tarpeessa.
Todellakin, miten viranomainen voisikaan todeta avun tarpeen, jos ei ole edes varmasti tiedossa mistä henkilö on tullut! Varsin idioottimaista - källeen kerran. Miksi maahanmuuttajat valehtelevat koko ajan? Ei valehtelijoita ja huijareita kannata auttaa mitenkään. Ulos vaan joka iikkä jonka todetaan valehdelleen henkilötiedoissaan ja ilman mitään valitusoikeutta!
On vain yksi puolue, mikä ajaa suomalaisten etua ja se on Persut Halla-Ahon johdolla. Muut ovat osoittaneet olevansa mustien iilimatojen munanlutkuttajia.
Valitettavasti meillä on näitä hyväntahtoisia hölmöjä. Tulijoista ei tiedetä taustasta mitään. On eriasia ottaa Syyriasta sotaa pakenevia, kuin majoittaa naapurimaista lähteneet rikolliset. Suomalainen, joka tekee rikoksen joutuu vankilaan. Marokkolainen voi lähteä Euroopan maasta Suomeen hotellimajoitukseen puhtain paperein,kunnes vaihtaa maata.
Kotimaahan voi palata, kun teot ovat unohtuneet.
Taitaa olla kiinnostunut mieheistä.