Suomen inhottavin nainen?

https://youtu.be/9lVI6npuPJQ

Varmasti myös feministi.
672
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Aivan kammottava.Ei tiedä akkaparka minkä puolesta kiekuu.No kiekuuhan se kanakin kunnes kaula katkeaa.

Äänestä
  • Ehei. Kukko kiekuu, kana kotkottaa, kuten muutkin femakot

    Äänestä

Oma ääni Ina Mikkolalle, hyi ku on ruma :oksennus

Äänestä
  • Kyllä, kokkisotaa oli tarkotus katsoa ja syödä samaan aikaan niin oksennushan se lenti. Ällöttävä horo.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kamalaa.kimitystä kirjoitti:

https://youtu.be/9lVI6npuPJQ

Varmasti myös feministi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu