usko.vainen epäili

"Keitä ne jätesäkissä olevat sitten ovat?"

Saudi-Arabia antoi vuonna 2015 naisille äänioikeuden.

"Jätesäkissä" ovat äidit, heidän tyttärensä ovat usein seksikkäissä kuteissa, ja perheenisä rakastaa molempia. Islam muuttuu joka puolella eurooppalaisemmaksi. Seuraava sukupolvi.
262
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

no oli siinäkin kommentti, asutko muuyten foorumilla, onko vuokra millainen kestoasujalla?

Äänestä
  • Aloittaja

    En tiedä usko.vaisesta muuta kuin Tampereen. Itse asun omassa asunnossa Suomen ulkopuolella.

    1Äänestä

Kommentoi aloitusta


torre12 kirjoitti:

"Keitä ne jätesäkissä olevat sitten ovat?"

Saudi-Arabia antoi vuonna 2015 naisille äänioikeuden.

"Jätesäkissä" ovat äidit, heidän tyttärensä ovat usein seksikkäissä kuteissa, ja perheenisä rakastaa molempia. Islam muuttuu joka puolella eurooppalaisemmaksi. Seuraava sukupolvi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu