Orpo ja käteiskaverit tehtailee

Autoaloituksia yms. yrittäessään selvästikkin muuttaa palstan keskusteluaiheita ja peittääkseen jälkiään. Niille autojutuille kun on ihan ihka oma ja hyvä palsta jo olemassa. Älkää vastatko/kommentoiko yhtään mitään niihin! Pysytään asiassa!
1263
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Orpon viranomaisille toimittama tutkintapyyntö on aivan asiaa. Tuollaista terrorismia ei pidä
kenenkään suvaita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Älkäävastatkoniihin kirjoitti:

Autoaloituksia yms. yrittäessään selvästikkin muuttaa palstan keskusteluaiheita ja peittääkseen jälkiään. Niille autojutuille kun on ihan ihka oma ja hyvä palsta jo olemassa. Älkää vastatko/kommentoiko yhtään mitään niihin! Pysytään asiassa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu