EU:lla Kalergisuunnitelma ?

Kansanpettureiden poliittinen linja nykyajassa viittaa tuohon:

http://magneettimedia.com/kreivi-kalergin-suunnitelma-eurooppalaisten-tuhoamiseksi/
3300
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

60 miljoonaa geeneriä tuodaan Suomeen.

Äänestä

Kepu ja kokoomus kannattavat kokoomus Juhana Vartiaisen lanseeraaraamaa talousoppia jonka mukaan Suomen pitää haalia koko ajan lisää työvoimaa Vartiaisen selittäen että rajaton työvoimareservi sinällään luo uutta työtä mikä on TÄYTTÄ HUUHAATA. Kyse on siitä että kepu, kokoomus ja oppositiossa oleva Rkp ihannoivat työvoiman ylitarjontatilanteesta jolloin ahneet työnantajat voivat määrittää työnhinnan oman mielensä mukaan. Pistäkää tätä FAKTAA laaajan jakoon.

Äänestä

ok.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Siltävaikuttaa kirjoitti:

Kansanpettureiden poliittinen linja nykyajassa viittaa tuohon:

http://magneettimedia.com/kreivi-kalergin-suunnitelma-eurooppalaisten-tuhoamiseksi/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu