nakkasin britneyt vessanpönttöön

kortisonit pois oikea ratkaisu lääkäriltä alloa tilalle en tiedä onko oikea
lopeta kortisonin käyttö
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

mun mielestä oikea ratkaisu
kortisoni väsyttää

Äänestä

lääkäri oli viisas kun käski lopettaa kortisonin käytön

Äänestä

reumakilikalla kävin oulussa 4kerros

Äänestä

Kommentoi aloitusta


henrikijas721 kirjoitti:

kortisonit pois oikea ratkaisu lääkäriltä alloa tilalle en tiedä onko oikea
lopeta kortisonin käyttö

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu