OPETTAKAA SPR MATUJA

puukottamaan itseään,jottei taas tule teatterista lisälakuluja.
Vatsaan kunnolla tai kaula sekä ranne auki

Meillä kaikilla on toki nyt syvä huoli.......................
5315
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tie oli kuulemma niin liukas ja nyt haetaan korvauksia.

Äänestä
  • Onko liuta lakimiehiä jo ilmoittautunut?

    Äänestä

oliko nuo kuitenkin japanin samurai perinteitä kunnioittavia, tai omaksuneet

seppuko ??

kaikissa muissa maissa on vastaavassa kohtaa muuten aseellinen vartiointi, suomi tässäkin ollut lintukoto.. milloin nämä alkaa oppia ??

turkua ennenki oli varoitus ja tiedossa radikaalin toimet, mitä tulema pitää..

kauhajoen koululahtaaja päivää vain ennen kuulusteli poliisi youtube ampumarata videosta.. ei ottaneet aseita pois..

jne.. listat on loputtomat

Äänestä

Nyt säälikää ja pystyyn konsertti

Äänestä

Kommentoi aloitusta


waler- kirjoitti:

puukottamaan itseään,jottei taas tule teatterista lisälakuluja.
Vatsaan kunnolla tai kaula sekä ranne auki

Meillä kaikilla on toki nyt syvä huoli.......................

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu