Kurt Angle

Kurt Angle on esiintynyt siitä asti kun olin pikku poika, pienempi kuin Nils Holgersson, ja hötkyilee yhä. Mies on ilmeisesti aika romuna kehostaan, mutta jatkaa. Eikö nuo päätähdet olekaan miljonäärejä vai mitä noi tienaa? Luulisi, että rahaa on jo loppuelämäksi leveään elämään:

https://www.youtube.com/watch?v=hpU1BRD-obQ
10175
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Kurtissa vähän pianan näköö. Kohta kai kuolee.

Äänestä
  • Kurtilla ei taida olla tatskoja lainkaan. Fiksu mies.

    Äänestä

Kurtilla on hyvä kulma kehonrakennuksen nurkassa.

Äänestä
  • Kulma jossa saavutaan TNA Impact kehään on myös tärkeä.

    Äänestä

Kurttu ja lessu otti kerran mattopaini säännöillä matsin ennen showta joskus 02 tai 03 ja kurttu voitti. Sinällään ei kai pitäis yllättää tietäen kurtun meriitit 96 Atlantan olympia kultamitalisti ja entinen maailmanmestari kun oli lajissaan.

Mutta jos aattelee kurttu oli 180 senttinen/100 kilonen ja lessu 190 senttinen ja kurtun sanoin silloin 140 kilonen ja olihan lessu itekin amatööripainissa hemmetin kova luu ja erittän nopea ja voimakas pahapylly.

Äänestä

Kerran ennen showta kurttu otteli lessun kanssa mattopaini säännöillä ja voitti. Sinällään ei kai pitäis yllättyä kun kerran kyseessä on 96 Atlantan olympialaisten kultamitalisti ja maailmanmestari lajissaan.

Ottaen silti huomioon lessun 190 senttisen varren ja kurtun sanoin lessun silloisen 140 kg elopainon vs kurttu 180 cm 100 kg niin onhan se huomion arvoista.

Niin ja lessuhan oli itekin ncaa division 1 hevari mestari amatööripainissa joten vielä enemmän annan kurtulle credittiä.

Äänestä
  • Jouduin laittaa pari kertaa kun en tienny ottaako tää paska tätä vai ei8D

    Äänestä

paras kulma

Äänestä

Kommentoi aloitusta


NilsHillerborg kirjoitti:

Kurt Angle on esiintynyt siitä asti kun olin pikku poika, pienempi kuin Nils Holgersson, ja hötkyilee yhä. Mies on ilmeisesti aika romuna kehostaan, mutta jatkaa. Eikö nuo päätähdet olekaan miljonäärejä vai mitä noi tienaa? Luulisi, että rahaa on jo loppuelämäksi leveään elämään:

https://www.youtube.com/watch?v=hpU1BRD-obQ

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu