vittu tuo iltalehti on

PERSEESTÄ joka vitun päivä jostain homo axl smithistä tai jari aarniosta viimeset 20vuotta jauhettu paskaa! Taitaa olla uutiset vähissä ku ei muuta keksitä alkaa pikkuhiljaa vituttamaan
6246
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

nii se tunttu olevan

sitä samaa paskaa vaa jaksetan jauhaa

Äänestä

eipä taida Axl Smith kuitenkaan homo olla ... ja ei siitä oo voitu 20 vuotta jauhaa. mut joo, iltapäivälehdet ovat mitä ovat. pieni ja vähäväkinen maa niin ei mahdottoman paljon jutunaiheitakaan voi olla.

Äänestä

Ainahan voit lukea Selänteestä tai muista legendoista kun NHL kausi ja lätkähuuma alkaa.

Äänestä

homoha tuo axel on ku semoset whatsap ryhmätki kaverien kesken missä vihataan ja herjataan naisia?

eihä se ole ongelma homolle esittää videota varten muuta mitä on, jotta voi tuota vihaa eri tavoin käyttää hyödyksy, salakuvaus esim. ?

1Äänestä

Ai sullekin valkeni, että iltapäivälehdet on paskaa? Hienoa!

Äänestä

Osta seiska

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eipuutukua.auer.enää kirjoitti:

PERSEESTÄ joka vitun päivä jostain homo axl smithistä tai jari aarniosta viimeset 20vuotta jauhettu paskaa! Taitaa olla uutiset vähissä ku ei muuta keksitä alkaa pikkuhiljaa vituttamaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu