Pari iltaa sitten ko. ohjelmassa testasivat uutta Focusta ja eihän siinä voinut toisin käydä.
Focus kehuttiin häpeilemättä.
Focus kehuttiin häpeilemättä.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Focus osoitti Puskuri ohjelmassa kuuluvansa Premium luokkaan. Selkeästi laadukkaampi kuin Mercedes, BmW tai Audi. Kyllä nyt saa ajella hymyssäsuin Focuksella, toivottavasti naapurit ei ole liian kateellisia.
PremiuM
Focukset on järkyttäviä ruostepommeja. Kolmevuotias saattaa olla saumoiltaan ruosteessa. Wagonin takaluukun ikkunanpielet ruosteessa! Miten mahdollista, olen nähnyt omin silmin?
ei tule koskaan saavuttamaan premium-tasoa. Hyvä perusauto, ei muuta.
joten ne, joilla on normaalikokoinen penis, voivat ostaa fordin. pienen omistavat voivat sitten hankkia premium-autoja ylihintaan.
Mää voin paskantaa näyttävän tornin ja sanua, jotta soon premiumia se paska, ja siihen oo kellä mitää sanomista, niin soon.
Samassa ohjelmassa tairettiin viime viikolla puhua audi-pellestä, joka riitautti korjaamon vaihrelaatikon rikkomisesta. Mitäs luulette moniko korjaamo ottaa kyseisen herran autoa korjattavaksi ilman lakimihen paikallaoloa...? :-))
Eilen ajoin Hesassa Focus farmarin perässä, tosi kivaa, Fordissa oli sähkövika, jarruvalot paloivat koko ajan. Että se Focuksen laadusta.
1. Kyseessä oli takavalot tai mikäli
2. JARRUVALO tosiaan paloi koko ajan, niin silloin kuljettaja piti hillitä auton menohalua koko ajan ;-)
Kyseessä oli sähkövika. Onhan vastaavia nähty moottoritielläkin. Harva ajaa 120 lasissa jarrut pohjassa.